Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

İyiyim şükür canim.
Akşamları boğaz ağrım oluyor.
Dün valiz bisaltabildim, bugün evleri supurdum. Kızı okula bırakmadan 1.5 saat ders çalıştım. Şimdi kahvemi yaptım derse oturuyorum.
2018 yılı kpss çözeceğim. Bu hafta 2 güne bir çıkmış 5 yılı çözüyorum.
maşallah canım.
daha iyisin inşallah. c vitamini içeren meyveleri tüket mutlaka.
sınavdan önce hasta olmayalım inşallah . sınavdan sonra da tabi inşallah:dua::dua:

dün teleeğğğram da matematik şeysine üye olmuştum. onlarla soru çözdüm ama .
oradakiler de maşallah çok iyi. yarışmak zor. her anlamda soru çözebilen insanlar var.
bugün az baktım oraya.
şimdi de tasarıı yayınlarıı nın elimdeki bitmemiş soru bankasından çözmeye karar verdim. biraz eritmem lazım soruları. baya duruyor. ama zorlaştı yani sorularda yapmak mümkün değil beeehh

maşallah canım.
daha iyisin inşallah. c vitamini içeren meyveleri tüket mutlaka.
sınavdan önce hasta olmayalım inşallah . sınavdan sonra da tabi inşallah:dua::dua:
Ya ben geçen sınavdan önce hasta oldum. Sınavdan önceki gece ağrıdan duramadim, doktara gittim serum takıldı. Ve o serum beni sabaha kadar uyutmadi, öyle bir kafayla sınava girdim.
İnşallah bu sene sınav öncesi hastalık konusunda çok çok daha tedbirli olacagim

Ya ben geçen sınavdan önce hasta oldum. Sınavdan önceki gece ağrıdan duramadim, doktara gittim serum takıldı. Ve o serum beni sabaha kadar uyutmadi, öyle bir kafayla sınava girdim.
İnşallah bu sene sınav öncesi hastalık konusunda çok çok daha tedbirli olacagim
yaaa . çok fena olmuş safran. hasta hasta sınav . off

dikkat et . sınavdan 1 ay önce bol meyve her güne 2 porsiyon. hiç yoksa limon sık her güne 1 adet

ben takviye bile alabilirim. son ay . vitamin olarak
yine de hasta olacaksak artık . kısmet.

günaydın .
neler yapıyorsunuz bakalım.
denemeler nasıl . sonuçlar nasıl
çok yoğun çalışmış oluyor olmalısınız .
ki giremiyorsunuz

günaydın .
neler yapıyorsunuz bakalım.
denemeler nasıl . sonuçlar nasıl
çok yoğun çalışmış oluyor olmalısınız .
ki giremiyorsunuz
Ben buralardayım hep canim 😊
Hastalığım hala geçmedi.
Gündüz mecbur ilaç alıyorum, oda uyku yapıyor, öğlenleri 1 saat uyuyorum. Bu uyuma olayı olmasa daha verimli calisacam bende

Ben buralardayım hep canim 😊
Hastalığım hala geçmedi.
Gündüz mecbur ilaç alıyorum, oda uyku yapıyor, öğlenleri 1 saat uyuyorum. Bu uyuma olayı olmasa daha verimli calisacam bende
canım iyi olmadın değil mi daha.
dinlen canım. sen zaten baya baya ileridesin yer olarak . konular . denemeler vs ler .

İyiyiz biz canim.tatil vs .iş evde çok. Patla da gittim kizla 3 saat ..dün başvurumu yaptım.
Dgs sorularını 50 ye indirildi. 50 ser soru.
60 di.onun şokunu atlatmaya caışıyorum kendadıma ma

X