Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Ben gitmeden plan yapmistim canim.
Planım bu.
Buna uymaya çalışacağım.
15 günde tarih tekrar, coğrafya tekrar, yarım kalan matematik kitabi, elimdeki dilbilgisi testleri ve 15 deneme bitirme planı.

İnşallah yapabilirim yoğun olmuş biraz.
Canım sen yaparsın, programına hep sadık kalıyorsun 🥰💜

Canım benimde elimde on günlük branş denemem var.on günde bitirip bol tekrar yapıcam. Her dersten soru bankası bitirme hedefinde var ama tabi bu on günde bitmeyebilir. Farklı bir yayının yine branş denemesini alicam. Ve ayrıca çıkmış yıl soruları da çözülecek 🙈🥳✨

Canım benimde elimde on günlük branş denemem var.on günde bitirip bol tekrar yapıcam. Her dersten soru bankası bitirme hedefinde var ama tabi bu on günde bitmeyebilir. Farklı bir yayının yine branş denemesini alicam. Ve ayrıca çıkmış yıl soruları da çözülecek 🙈🥳✨
Benimde çıkmış 5 yılı çözmem gerekli. Yarından itibaren başlayayım hatta deneme yerine.

Birer kitap daha bitireceksen kitaptaki test sayılarını çıkartıp günlere böl, daha programlı olur.

Bugün 2019 dgs sorularını cozeyim dedim. Süre ayarladım. Ama iş yerinde telefon da susmadı gelen giden vs . Surekli bolundum . Sonra baktım mesai bitti. Eve geldim.yemek yap vs. Kız nezle olmuş. Miz miz.yemiyor falan.
geri kalanı da çözeyim dedim ..kendimce süre bitti moduna girdim.biraktim.sure de tutamadım tam o ayrı
29 doğru 3 yanlış. Aslında tam süre hiç kalkmadan otursam başına. Ve telefon ya da biri ile bolunmesem daha verimli olabilir sonuç.

Ee ne zaman çözerim bu soruları .firsat yok.gercek sınavda fırsatım olacak galiba ancak.
Turkce kısmından da 6 soru çözdüm hepsi doğru. Firsat olursa Türkçeyi de çözebildigim kadar çözmek isterdim. Sanıyorum sayısal puan hesaplanırken 5 turkce neti, 1 sayısal nete eşit. O da fena değil yani. Virgül ile olsun işe yarar yani

Siz neler yaptınız. Safran sen de ful time.baslarsin. güzel olur. Zaten maşallah netlerin super .
Canim bende dün akşam geldim, 2 koli bisalttim memleketten getirdigim, bugün de valiz bisalacakti ama dersin başından kalkamadim ancak yetiştirdim programı.

Tabi kahvaltı, kızı okula götür al, akşam yemeği, eve alışveriş derken derste çok bölündü valizi yetistiremedim.
Yarın valizi boşaltıp 1makine çamaşır yıkama planım var. Sonraki gün evi süpürüp silme bir makinecamasir daha derken yavaş yavaş yaparım inşallah.

Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik canim nasıl bir danizmanlik alıyorsun,başladım mi almaya ?
Başladım canım bugüne kadar neler yaptığımı anlattım o da bana uygun bi program yaptı.
Sabah akşam ve gün içinde yokluyor beni napiyosun nasıl gidiyo diye. Gece de yaptıklarımın raporunu veriyorum. Bu sekilde😊

1 haftalık almıştım perşembe bitiyor devam eder miyim bilmiyorum duruma göre bakcam.

Son zamanlarda çalışmayı bırakmaya meyilliydim o yönden iyi oldu benim için biraz kendimi toparladım.

Ben gitmeden plan yapmistim canim.
Planım bu.
Buna uymaya çalışacağım.
15 günde tarih tekrar, coğrafya tekrar, yarım kalan matematik kitabi, elimdeki dilbilgisi testleri ve 15 deneme bitirme planı.

İnşallah yapabilirim yoğun olmuş biraz.
Canim bu program kaç saatini aliyo ortalama?

Başladım canım bugüne kadar neler yaptığımı anlattım o da bana uygun bi program yaptı.
Sabah akşam ve gün içinde yokluyor beni napiyosun nasıl gidiyo diye. Gece de yaptıklarımın raporunu veriyorum. Bu sekilde😊

1 haftalık almıştım perşembe bitiyor devam eder miyim bilmiyorum duruma göre bakcam.

Son zamanlarda çalışmayı bırakmaya meyilliydim o yönden iyi oldu benim için biraz kendimi toparladım.
Ücreti ne kadar kuzu🤔

1 haftalık 125ti canm

Yok bu haftakine giremedim müsait olup gidemedim bi türlü. Artık tg6yi alıp evde yaparım. Mayısın sonunda yine var tg7

Sonra da haziranda üst üste kamp 5 deneme ve bitiyo😁
tg 6 ve 7 sanıyorum senin parasını ödediğin denemenin isimleri

bugün sayı problemi vs karışık gidiyorum.
her şeyden ortaya karışık.
elimden geldiğince.

X