Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Hayır geç değil canım, tam zamanı ama. Gün geçirme hemen başla. Buradaki arkadaşlarda var çocukları olan. Başlarsan bitirirsin
Su an sifirdan baslicam cunku herseyi unutmusum umarim basaririm ve en onemlisi calisma azmini kaybetmem

Gördünmü bak kendini fazla görüyormuşsun ama aslında öyle olmadığını görmüş oldun bu vesileyle . Üzerine düşmen gereken yerleride gördün mis gibi oldu işte şimdide o eksikleri kapatma zamanı Assosum .

Geriden okuyarak geliyorum o yüzden bu geriden gelen motivasyon konuşması oldu

Bana hiç sorma, bende sınavı yonetemiyorum
Aslında canım çok güzel çalışıyorsun hani 90 rahat alırsın ancak bu bir strateji sınavı olunca biryerlerde minik bir hata yapıyor olmalısın. Test çözerken çözüp geçiyormusun yani çözdüm deyip kitabı atıyormusun nasıl bir çalışma düzenin var?

Nasılsınız canlar çalışmalar nasıl gidiyor?
Geriden okuyarak geliyorum canım ama genede cevaplamak istiyorum. Ben biraz saldım gibi oldu mecburen çünkü çocuk gene sağolsun benim için eziyetli günler belirlemiş onunla uğraşıyorum . Sen nasılsın daha iyimisin nasıl gidiyor her şey ve minnoşun iyimi?

Kamp bende mi ters tepti anlamadim hic verimli calisamiyorum bu ara ya. Ya da bilmiyorum modum genel olarak düşük.

Günde tek derse yogunlasmak bana iyi gelmedi sanki ama
Canım çünkü sen bir günde birden fazla derse bakmaya alışıksın bu yüzden acaba o düzeni bozmamak adına deneme sonrası bütün derslerden sadece eksik olan konuları tekrar edip geçiversen mi? Yani mesela deneme yaptın bitti diyelim sonra sonucuna göre matematikten temel kavramları tekrar et, Türkçeden fiilde çatıyı tekrar et, coğrafyadan yer şekillerini, tarihten Osmanlı kuruluş, vatandaşlık ilk ünite gibi gibi yani bir günde böyle deneme sonrası hemen eksik olan konulara bakarak günü tamamlayabilirsin. Tabii genede sen bilirsin benimki dediğim gibi sadece öneri ancak moralini bozma çünkü alışık olmadığın için böyle olmadı gibi hissediyorsun. Bu yüzden olayı hemen alışık olduğun duruma çevirmeye çalış

Aynen öyle yapmaya basladim canım
Yine 20 günde bitecek şekilde. Kendi programima uyarak 1 2 ünite tekrari yapcam o gün hangi ders varsa..

Tutturamadim öbürünü.. öyle de yapiyorum normalde ama 4 günde yapip bitiriyorum mesela (genelde tarih) 20 gün olunca gozumde buyudu galiba

Günaydın kizlar

Dün yaptıklarım;
Genel deneme
Analiz
Osmanli yukselme duraklama gerileme tekrar+70 karisik soru( okuyarak tekrardan cok sıkıldım soru cozerken yapamadigim konulara baktim ben de.)
Temel hukuk bilgisi tekrar+90 soru
Kümeler 20 soru
Madenler şöyle bi göz attim yanlis yapip duruyorum

Aynen aslında kendimi çok gommusum kuzum, o kadar değilmiş bariz problem matemayikte,diğerleri dahada yükseltirim . Asil matematik kampi lâzım bana onu farkettim, var tutulmus tavşan gibi kalıyorum

Işte bu

Canim hiç bir zaman direk test cizmuyirum. Hep öncesi tekrar sonra test. Yanlışlara bakıyorum, okuyorum cevaplarida.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…