Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Evet canim eşim ilgileniyor sağolsun. Odaya 10 kez gelip birşey soruyor ona da alıştım artık.

Yaza bebiş biraz daha büyür inşallah, dışarıda gezdirirken bu bile sana 1 saat kazandırır.

Baktım kuzum bulamadım yaa cevapları bilsek deneme çözmeyiz dimi bide özellikle sordum cevapları var mı diye acaba ben mi attım diye düşünüyorum ama niye atayım

Vallahi beklemediğim netleri pegemde gördüm ben o yüzden aşırı mutlu oldum canım o yüzden elim yargiya gitmiyor
Canım pegeme genelde sınava paralel derler.. özellikle genel kültür kismi cok güzel.
Sadece türkcesi bi tik basit kaliyo.. ama ben su an dershanesinde türkiye geneli denemelerine giriyorumya son sinavda türkceyi kasmislardi sanki bayagi beynim errror verdi 2020 kpssdeki gibi oldu benim icin. Bakalim marttaki sinavda yükselcekmi netim

Safransarinin dediği gibi sadece aralarda cok basit denemeler koyuyolar sürekli onlara denk gelmis olamazsin o yüzden icin rahat olsun bence sen de ilerledin e calisiyosun karsiligini alıyosun

Ayy ınş kuzum öyledir valla senada pegem denemesi yapıyor Sena616
Elimdeki data denemelerinin cevabini bulamayınca bugün pegem branş denemelerine başlıyorum, genel deneme gibi yargının üçlü denemesini yeni aldim ya ondan bi korkmuyor değilim bi anda bana dibi göstermesin zalım matematigi zor duruyordu

Kızlar ben geçen seneki sınavda Türkçe'den 13 yanlış yaptım.
Bu sene de her gün paragraf çözdüm ama paragraf netlerim çok iç açıcı değil. Yanlışım çok çıkıyor. Denemelerde 13 nete kadar dusuyor Türkçe.

Bana günlük soru çözme ve kitap okuma haricinde ne önerirsiniz ? Onları yapıyorum zaten.

Hocam soru çözüm videosu izleseniz

Ben paragraf çözerken once soruyu sonra şıkları sonra paragrafı okuyorum son girdigim sınavda 3 yanlisim vardi dene istersen

ben sinava girmeye yeni karar verdim cok mu gec kaldim ya 14 aylik da bi bebegim var cok calisamamda oyle Aslinda hedefim 85-90 almak degil de daha cok cepte puan dursun

Bugün tarihin ilk konusu İslamiyet öncesi türk tarihini Ramazan Hoca’dan dinledim, not aldım. Sonra tekrar doğru tercih konu anlatımlı kitap üzerinden tekrar ettim ama sanki halen hiçbir şey bilmiyor gibiyim, beynim almıyor sanki Birazdan soru çözmeye çalışacağım ama büyük ihtimalle notlara bakarak anca çözerim

ben sinava girmeye yeni karar verdim cok mu gec kaldim ya 14 aylik da bi bebegim var cok calisamamda oyle Aslinda hedefim 85-90 almak degil de daha cok cepte puan dursun
Hayır geç değil canım, tam zamanı ama. Gün geçirme hemen başla. Buradaki arkadaşlarda var çocukları olan. Başlarsan bitirirsin

Gec degil daha cok var sınava hangi dersi yapamiyorsan ona yogunlas 1 ay kala seri deneme çozersin tamamdir
Ilk konuları hic sevmiyorum cok cabuk unutuyorum bende gunluk tekrarla kaliyor aklimda

Canım ilk etapta bu şekilde hissetmen çok normal. Hem video izleyip hem not alıp hem ismail hocanın kitabını takip etmek çok kolay değil tabi ki. Ben konu anlatım kitabına hiç bakmadım, bana çok yoğun geliyor. Tarih tekrar ettikçe oturuyor. Yazdıklarını her fırsatta her hafta tekrar et. O zaman herşey oturuyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…