Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Ayy su an ben de datayı çözüyorum kimse çözmüyo saniyodum pek adi gecmiyoya su an sebepsizce sevindim

Tamam canim cok haklisin önemli olan sayi kesinlikle degil anlamak oturtmak..
Karakutu masallah zaten cik cikabilirsen oyle cok soru var ki bende de 2. Cilt var problemler olan. Elimde surunup duruyo. Şu deneme kampi bitince 1 hafta ara verip o 1 haftada temizlemek istiyorum yarimlari.
Hangi denemeydi ?
Bende dün öyle çerez gibi deneme çözdüm, yüksek geldi netim. Pegem TG 8 di sanırım.
İhtiyac tg canim. Fotokopiciden almıştım

Sosyalim biraz son aylar bizde stres yapti bence.
Gecen ay böyle degildik..
İste bu aylar cok önemli birakmamamiz lazim

Pegem branş denemelerimde var,özellikle matematik olanı çok merak ediyorum. Inş benim için öğretici olur.
Aslinda brans denemesinde mesela atiyorum 50 dk verip cözmeyi deneyip yavas yavas 48 46 diye sureyi dusurerek cozmeyi öneriyolar hızlanmak icin de..

Onu yapmaya vaktim kalmiyo ki arkadaş hangi birine yetiselim genel deneme mi genel tekrar mi analizler mi ama denicem onu..bence ikimizin de ihtiyaci var buna

Sosyalim biraz son aylar bizde stres yapti bence.
Gecen ay böyle degildik..
İste bu aylar cok önemli birakmamamiz lazim
Kamp adindan etkilendik galiba kuzum ama deneme yapmayı sevdim ben. matematik videolari var daha izlemem gerekiyor. Çok gerideyim bu konuda ama ben buyum, o yüzden stres panik yapmasam iyi olacak. Matematikte bir anda net yükseltmek o kadar kolay değil

Ayy ben sanki pegemle anlaştım da bana bedava kitap veriyo gibi ama çok seviyorum ya. Matematik branş denemesi bana öğretir diye düşünüyorum kuzum. Dur ben pazartesi başlayayim onlara

Harikasin, bak 100 lü sorular ben senin yapacağına inaniyorum kuzum. Kiyasyapmak istemiyorum ama matematik olarak benden çok iyisin
Yok canım ya o kadar iyi değilim

Bir de gercekten herkesin bi bölümü daha iyi oluyo senin genel kültür daha iyi galiba?benim hicbi yer iyi degil bi denemede birisi baska bi denemede birisi iyi oluyo

Kesinlikle matematik icin sabır tasi olmak gerekiyo ama sonucunu almak cok güzel eminim sen de gorceksin karşılığını yeter ki sürekli cöz

Yok canım ya o kadar iyi değilim

Bir de gercekten herkesin bi bölümü daha iyi oluyo senin genel kültür daha iyi galiba?benim hicbi yer iyi degil bi denemede birisi baska bi denemede birisi iyi oluyo
Evet kuzum,ben sozelciyim taa ilkokuldan beri ama vazgecmiycem ilk konuları öğrenene kadar devamke

Ben de düzgün bir şekilde başlamak istiyorum, kültür bölümüm sıfır acaba kalan sürede yetiştirebilir miyim diye kendimi motive etmeye çalışıyorum
Kesinlikle yetişir canım,beş ay var düşün ben matematik yapmaya çalışıyorum. Kültür nedir ki

Ben de düzgün bir şekilde başlamak istiyorum, kültür bölümüm sıfır acaba kalan sürede yetiştirebilir miyim diye kendimi motive etmeye çalışıyorum
Nice arkadaslarim var 5 ay kala başlayıp 95 alip su an atanmis keyif catan
Yani yetisir.
Temelin var mi? Bolumun ne?

Düsünme direkt dal olaya disiplinli duzenli calisirsan guzel bi puan gelir. Ama disiplin sart cunku zaman azaliyo.

Nice arkadaslarim var 5 ay kala başlayıp 95 alip su an atanmis keyif catan
Yani yetisir.
Temelin var mi? Bolumun ne?

Düsünme direkt dal olaya disiplinli duzenli calisirsan guzel bi puan gelir. Ama disiplin sart cunku zaman azaliyo.
Darısı başıma Fizyoterapi. matematik ve Türkçe temelim var ama kültür kısmım hiç yok. Yoğun çalışamıyorum bu biraz korkutuyor instagramda millet deli gibi çalışıyor onları görünce direkt vaz mı geçsem acaba diyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…