Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Matematikte kolay ama benim yapamadığım soruları defter tutup yazıyorum. Belki bana yardımcı olur. Ne sıklıkta tekrar yapmaliyim o defteri canımlar
Canım haftada 1 yeter bence.
Bir de bir sey dicem o defter 5 ay sonuna kadar bayagi bi dolacak bi süre sonra gözünde büyüyebilir tekrar etmek.

Onun yerine sorulari kesip biriktirebilirsin. 2 veya 3. Defa çözüsünde yapabiliyosan at gitsin. Zaten ayni soruyla cok karsilascaksin.
Ben bunu denedim ama ne defter tutma ne soru kesme ikiisini de tutturamadim matematikte maalesef.
Bi öneri olarak söylemek istedim sıkılırsan aklinda bulunsun

Canim senin bölüm ne ?

Merhaba kızlar kitaplarım geldi az önce. ASSOSyal canım geçen deneme yapmıştım sonra kitapçığı analiz ettim. Baktım yanlışlarıma falan. Sonra ben de demoralize oldum. Nedense motivasyonum gitti. Çalışıyorum ama masadan kalkmak istiyorum hep. Çalıştığım yerleri unutmuşum. Bir de elimde yarım kalan testler var, video ders notundan okuma yapıp test çözeceğim. İlk etapta o yarımları elden çıkarmayı hedefledim. Yoksa aklıma geliyor onlar. Kurtuluş Savaşı tekrar etmeye çalışıyorum bu arada.

Eklentiler

• IMG_20220225_110252.jpg
    176,1 KB · Görüntüleme: 25
Çok teşekkür ederim canım benim, doğru defter dolacak. Bugün beşinci denemeyi yaptiktan sonra baştan çözüp ayirayim

Ayy cok güzeller, güzel kitaplar almışsın kuzum. Hepsini çok severim sanada moral olsun inş benimde yarımlar var onlar bitmeden aklimizdan çıkmaz

Ayy cok güzeller, güzel kitaplar almışsın kuzum. Hepsini çok severim sanada moral olsun inş benimde yarımlar var onlar bitmeden aklimizdan çıkmaz
Aynen canım, buraya da sormuştum kızlar fikirlerini söylediler. Çok verimli bir gün olsun bugün, haydi masanın başına

Kızlar herkese merhaba tekrardan. En son bir ay önce deneme ile başlamıştım. Daha doğrusu ilk ve son çalışmam oldu bu bir aylık sürede. Uzun bir aradan sonra bugün matematik tekrarı ile başladım. İnşallah tekrardan bırakmam.. Türkçe için tavsiyenizi almak istiyorum. Ben Türkçede zorlanıyorum. Dil bilgisini video izleyip not tutup ardından deneme üzerinden gitmeyi planladım sizce mantıklı olur mu yoksa Türkçe paragraf veya dil bilgisi için soru bankası çözmek şart mı? Bu konularda önerinizi almak isterim. Ayrıca Türkçe dil bilgisi için hangi hocayı önerirsiniz, nasıl bir çalışma yöntemi izlemeliyim?

Son düzenleme:
Canım umarım bırakmadan devam edersin. Ben dil bilgisi için rüştü hocayı tavsiye ediyorum. Paragraf ve dilbilgisi için kesinlikle soru bankası al demem ama eğer kötüyüm dersen almalısın. Çünkü soru bankasında dilbilgisini daha çok öğrenirsin. Deneme üzerinden giderim dersende bunu her gün yapmalısın. Düzen sağlamalısın. Bir gün deneme iki gün boşluk olursa verimli olmaz. Denemelerde dil bilgisi sorusu çok olmuyor.5 ya da 6 soru çıkıyor. Bu senin için yeterli mi meselâ bunu düşünmelisin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…