Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Canim sen ders çalışırken bebiş e kim bakiyor ?

Beni soracak olursanız, ben kamptan önce daha çok çalışıyordum galiva bu ara sürekli birşey cikiyor ama çalışıyorum. Bu ara matematiğe sardım sanırım, çünkü onu yukseltmem lazım. Denemede çok farkettim bunu daha çok matematik daha çok daha çok daha çok netlerim beklediğimden iyi geldi, ben bi şoka girdim üzerine eklemem gerekiyor, hâlâ bana yeterli seviyede değil. Bu beş ayı güzel degerlendirmem lazım.

Kamp bende mi ters tepti anlamadim hic verimli calisamiyorum bu ara ya. Ya da bilmiyorum modum genel olarak düşük.

Günde tek derse yogunlasmak bana iyi gelmedi sanki ama
Ayyy bu aynı ben civcikim, daha önce daha yoğundum. Şuan o yoğunluk konsantre olmuyo

Canim gecen de denemelerim 90 civarıydı, sınavda 67 net yapabildim

Ondan takip etsen mi bilemedim
Çok iyi anlıyorum canım seni, sınavda bende rezil ediyorum kendimi. Ama şuan çalışma şeklin çok istikrarlı, keşke diyorum bende yapabilsem. Sanırım ikimizde aynı puanlara ıhtiyac duyuyoruz tek korkum ya sınavda olmazsa ya beş ayda yükselmezse

Ayyy bu aynı ben civcikim, daha önce daha yoğundum. Şuan o yoğunluk konsantre olmuyo
Sosyalim biz yine 2 ders ekleyelim olmazsa denemenin yanina.. böyle tutturamadim ben
Genel tekrari yaparken normalde tek ders gidiyodum ama mesela diger derslere normal sekilde devam ederken atiyorum tarihi 3 4 günde bastan sona tekrar ediyodum. Simdi hepsini ayni anda tekrar edince galiba kafam cok doldu.

Biraz da şu denemeler beni cok etkiliyo moralimi bozuyo aslinda büyük hata biliyorum ama iste.. ama baska care yok mecbur deneme yapicaz..

Kuzum zorlama hemen programı yenile, sana uymadiktan sonra bi anlamı yok. Senin rahat etmen önemli. Ayrıca sınava daha beş ay var, moralini bozma. Bak bende hâlâ matematik yapamıyorum kızıyorum kendime sizin netleri görünce ama en azından uğraşıyorum diyorum. Bu hafta benimde kötü geçti çalışma konusunda. Haftaya düşünüyorum napsam diye. Deneme yapmayi sevdim de ya yükselmezse diye korkuyorum. Onada bi güzellik yapicam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…