Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Eee diğer deneme yapanlar nerde ya hadi yazsanıza netlerinizi ama ben burada okuyorum heyecanlanıyorum litfen ama aaa 😂. Heyecanım yarım mı kalsındı 🥺
Tamam söz bende yazıcam yapınca 😁
Canim ben dün çok kolay bir deneme sectim. İlk denemede motivasyon yüksek olsun diye. 92 net geldi. Bugün de yine çok kolay deneme sectim, önce kolaylar bitsin istedim bugün de 86 net geldi.

Canim ben dün çok kolay bir deneme sectim. İlk denemede motivasyon yüksek olsun diye. 92 net geldi. Bugün de yine çok kolay deneme sectim, önce kolaylar bitsin istedim bugün de 86 net geldi.
Böyle olması çok mantıklı olmuş evet ama sonrada bu yüzden moralin bozulmasın hani diğerleri zorsa tabiiki ilkler gibi çıkmayabilir. Gerçek sınavda en kolay ile en zor un arası olur bu yüzden moral bozmaya hiç gerek yok inşallah gerçek sınavda en yükseğini yaparsın canım

Deneme çözdüm, 71 net. Almam gereken puan 90-95 bandında ve geriye 5 ay kaldı. Tarih ve matematikten konu eksiğim var. Umarım 80 net ve üzerine çıkabilirim moralim bozuldu 😔.
Canım kızlar şu an seri deneme yapıyorlar hani sanki sınava günler kalmış gibi işte eğer sende böyle bir şey yapabilirsen bence denemeler ve tekrarlar sonunda 80 nete rahat ulaşırsın. E zaten 80 e ulaştınmı 3-4 aylık bir zaman daha olacak işte bu zaman zarfında dahada yükseltirsin. O yüzden bozma moralini daha zaman var

Canım kızlar şu an seri deneme yapıyorlar hani sanki sınava günler kalmış gibi işte eğer sende böyle bir şey yapabilirsen bence denemeler ve tekrarlar sonunda 80 nete rahat ulaşırsın. E zaten 80 e ulaştınmı 3-4 aylık bir zaman daha olacak işte bu zaman zarfında dahada yükseltirsin. O yüzden bozma moralini daha zaman var
Tekrar çok önemli ya hu. Tarihte özellikle. Tekrarlara başlamak lazım 🙄

Eee diğer deneme yapanlar nerde ya hadi yazsanıza netlerinizi ama ben burada okuyorum heyecanlanıyorum litfen ama aaa 😂. Heyecanım yarım mı kalsındı 🥺
Tamam söz bende yazıcam yapınca 😁
Canim benim 80 civarinda sürekli ayni yanlışlar boslar...
Moral bozmuyorum düzelicez inşallah be:KK14:

Canim benim 80 civarinda sürekli ayni yanlışlar boslar...
Moral bozmuyorum düzelicez inşallah be:KK14:
Bence bu iyi bişey hani insan yaptıklarınıda yapamamaya başlasa o durum daha kötü olurdu diye düşünüyorum. En azından sürekli neyi yapamadığını biliyorsun ve onların üzerine gidersen düzelecek inşallah canım ben kötü bir durum görmedim 🤗

🏵️Dün ve ondan önceki gün 2 şer test çözdüm alandan. Fazla çözemedim çünkü konu zordu konuya ağırlık verdim, not aldım filan.
🏵️Dün matematikten 10 soru Türkçedende 4 soru çözebildim çünkü benim çocuğun bana eziyet etme günüydü ki halada devam ediyor 😑. Bakalım ne zaman acıyacak bana sabırla bekliyorum

X