Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Ya anladım emek verilmiş diş 😬. Canım inşallah bir sıkıntı olmaz ya o zaman sen dişlerine düzgün bakıyorsundur bu yüzden uzun süreli gidebilir diye düşünüyorum. Tekrardan geçmiş olsun 🌺
Oyle valla asko 5 sene tele katlandim simdi bozulsa uzulurum, sagolasin asko😘

Yarin evde olmucam seri deneme zincirim bozulcak sabah evden cikmadan cözebilirsem çözerim artik🤔
Aksam da gec gelirim muhtemelen.

Ders calismayinca vicdan azabi cöküyo cok fena valla😑
Arada olur öyle canım ya zaten sekmeden 20 gün mü neyse işte uzun bir zaman yani hergünü aynı olması zor. Yaparsın yaparsın yapamazsan dediğin gibi ertesi günü devam.
Ya bide evet o dediğin bendede oluyor ama bazen mecbur hiçbir şey yapılmıyor 😑

Kızlar onlisans turkce konu anlatimli kitap alacam sukru hocanin . Esim gereksiz diyor . Sizce ? Temelden basladim . Unutuyorum . Hangi derlerin notlari olmali ? . Cografyada istiyorum aslinda 😶
Eğer eksiksen konu olarak ve videoların hepsini hızlıca izleyip not alma imkanı yoksa gayetde gerekli bence bir konu anlatımlı kitap. Sonuçta bu bilgiler gökten inmiyor bir yerden öğrenmemiz lazım. Ancak önlisans ve Şükrü hocanın kitapları hakkında bilgi sahibi değilim canım maalesef. Daha doğrusu hiçbir konu anlatımlı kitabı bilmiyorum ama bilseydim mutlaka yardımcı olurdum.

Eğer eksiksen konu olarak ve videoların hepsini hızlıca izleyip not alma imkanı yoksa gayetde gerekli bence bir konu anlatımlı kitap. Sonuçta bu bilgiler gökten inmiyor bir yerden öğrenmemiz lazım. Ancak önlisans ve Şükrü hocanın kitapları hakkında bilgi sahibi değilim canım maalesef. Daha doğrusu hiçbir konu anlatımlı kitabı bilmiyorum ama bilseydim mutlaka yardımcı olurdum.
Tesekkur ederim evet haklisin . Benim ihtiyacim olan bir kitap . Ve videolardan not almak cok zamanimi aldi. 😶

Kızlar onlisans turkce konu anlatimli kitap alacam sukru hocanin . Esim gereksiz diyor . Sizce ? Temelden basladim . Unutuyorum . Hangi derlerin notlari olmali ? . Cografyada istiyorum aslinda 😶
Bende pegemin konu anlatimi var memnunum ama.. videolardan gidiyosan video ders notu daha mantıklı derli toplu oluyo..

Tarih kesinlikle alinmali bence cok uzun yani(kendim yazarim diyosan o ayri)
Bende hocawebde nin tarih, cog, vatandaslik video ders notlari var gayet memnunum kapsamli bayagi..

Türkce icin elinde hic kaynak yoksa gereksiz degil bence.. ama konu anlatımlı bi kitabin varsa ikincisi gereksiz olabilir.

Tesekkur ederim evet haklisin . Benim ihtiyacim olan bir kitap . Ve videolardan not almak cok zamanimi aldi. 😶
Rica ederim canım ne yaptımki dediğim gibi keşke bilgi sahibi olsaydım kitaplar hakkında ama bilen kızlar vardır mutlaka onlar yazarlar zaten biliyorlarsa. Madem durum bu o halde mutlaka konu anlatımlı al eşinin dediğini boşver. Hayır yardımcı olmuyor bari köstek olmasın ayy nasıl sinirlendim ya 😂

Canim çok yaklaşmışin. İnşallah olurbu sene.
Bana 85 ve üzeri gerekli.
İnşallah canım hayırlısı olsun bakalım vardır bundada bir hayır. 85 gerekiyorda sen bi 87 aldım filan dediydin ama tabi o zamanlar atama puanı 90 olması lazım. Şimdi düştü dahada düşer inşallah o yüzden seninde olur canım ya hem güzelde çalışıyorsun nasipse olur hayırlısıyla

İnşallah canım hayırlısı olsun bakalım vardır bundada bir hayır. 85 gerekiyorda sen bi 87 aldım filan dediydin ama tabi o zamanlar atama puanı 90 olması lazım. Şimdi düştü dahada düşer inşallah o yüzden seninde olur canım ya hem güzelde çalışıyorsun nasipse olur hayırlısıyla
Canim ben 87 puan aldığım sene onlisanstim.
Onlisasta o puanla atanamayinca lisans bitirdim. Artık lisans olarak giriyorum sınava. Lisanstanda o puanı alamadım daha. İnşallah bu sene kısmet olur..

X