Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Kızlar sağ kolum aşırı ağrıyo kalem tutmaktan sürekli sanırım bugün nasıl çalışacağım bilmiyorum
Sabah 6 da kalktım zar zor çalışmaya çalışıyorum bu kolla 😬
Bende o kadar çalışsam benimde ağrırdı sanırım 😁. Muhtemelen şu alan not tutma kısmı varya bence orada kolun zorlanmış olabilir çünkü uzun yazılı şeylerde benimde kolum ağrır sonra geçer. Biraz kolu dinlendirmek lazım tabi ders çalışmaktan olduğundan eminsen

Günaydın kızlar

Kamp yapmaya hazır mısınız 🎉🎊
Ben bugüne enerjik başlamak isterken, kötü bir gece geçirdim. Dün akşam yemeğinde karidesle makarna yemiştik, sanırım karides zehirledi. Gece mide bulantısindan uykudan uyandım uyuyamadım bir sure, birden eşim de uyandı lavaboya koştu, oda bulantiyla uyanmış. O çıkarttı rahatladı uyudu ama ben cikartamadim. Sabah doktora gittim, Dr iyisin çok bir belirti yok dedi.

Simdi tarih tekrarı yapacağım. Kızı 12 de okula bıraktıktan sonra da, sessiz evde deneme çözeceğim inşallah.
Geçmiş olsun canım evet seni farkettim bi sabah 5 lerde filan online görünüyordun bende ders çalışıyorsun sandım.Bir sıkıntı olmamasına sevindim
Kolay gelsin kampınız hayırlı olsun 🤗

Eklentiler

• IMG_20220221_170641.jpg
    IMG_20220221_170641.jpg
    111,7 KB · Görüntüleme: 32
Kızlar iyi akşamlar bir sorum olacak 2022 basım video ders notu almak istiyorum. Oradan okuma yaparım sonra soru çözerim. Yalnız hangi hocalarınkini almalıyım? Sizin faydalı bulduğunuz, öneririm dediğiniz hangileri. Hepsini benim hocam ya da hocawebde mi alsam bilemedim. Gy gk için.
Ben, benim hocamin setini aldim memnunum

Sagol canimcim🌸

Sagol asko🌸 icini temizlediler agrim gecti sukur inşallah cekmek zorunda kalmadan duzelir 🙄
Çok geçmiş olsun canım. Ya o kısmını hiç düşünme valla çekilmesi gerekiyorsada sal gitsin sürekli kanal, dolgu nereye kadar. Bende bıktımda bu işlerden işte idare etmeye çalışıyorum ama net olan bir şey varki sorunlu dişi sallayacaksın gidecek 😑

Kızlar selam bir süredir rahatsızdım iş okul kontroller derken toplu bildirim yaparım diye beklemiştim 🤗
Gelişim psikolojisini bitirip bir soru bankasını bitirdim, şimdi öğrenme psikolojisine başlıyorum 🍀
Coğrafyadan da ekonomik coğrafyaya kadar geldim epey az kaldı. Hepimize iyi çalışmalar 🥰
Geçmiş olsun canım seni tekrardan görmek güzel hemde bildirimli 🤩. Kolay gelsin sanada iyi çalışmalar ❤️

İyi aksamlar kızlar.
Bugün yaptiklarim;
🏃‍♀️ Genel deneme
🏃‍♀️Analiz
🏃‍♀️İslamiyet öncesi tt tekrar
🏃‍♀️Türk islam tarihi tekrar
🏃‍♀️Türkiye tarihi tekrar
🏃‍♀️Tarih karisik 450 soru
🏃‍♀️Çember 15 soru
450 soru benim 6 ayda çözdüğüm tarih soru miktarı olabilir 🥺. Ayy bu bir günde çözmüüüüüş 🥴. Dur bi dk canım ben şuraya bayılıyorum

Geçmiş olsun canım seni tekrardan görmek güzel hemde bildirimli 🤩. Kolay gelsin sanada iyi çalışmalar ❤️
Canım çok teşekkür ederim çok mutlu oldum 🥰 kendimi çok daha iyi hissediyorum gece 1e kadar çalışıp sabah işe geldim 🤣 güncelleyeceğim bugün inşallah böyle devam eder

450 soru benim 6 ayda çözdüğüm tarih soru miktarı olabilir 🥺. Ayy bu bir günde çözmüüüüüş 🥴. Dur bi dk canım ben şuraya bayılıyorum
Kamptayizya ondan canim 😊 millet bu kampta 1000 soru cozuyo gunde nasil cozuyolar anlamadim ama zorlamak istemedim anlayarak cözdüm. Anlamadan istersen 10 bin cöz bi faydasi yok sonucta

X