Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Geçen sene sinavda tarihten 10 yanlışim vardı da :KK14:
Beni 12.5 net geriye çekti direk.
Yaa şimdi anladım o zaman böyle yapmakta çok haklısın. Bende sandımki o zaman coğrafya, Türkçe, matematik vs onlarıdamı 5 er kez olmasa bile birkaç kere bitirdi acaba dedim. Anlam veremedim tabi kısa sürede nasıl bütün dersler 5 er kez bitiyor diye ancak şu an çok iyi anladım. İnşallah emeklerinin karşılığını alırsın canım çok güzel çalışıyorsun maşallah 🌺.
Birde bende alandan 5 soru yapsaydım şu an görevimi yapıyor olacaktım o yüzden alana ayrıca önem veriyorum 🥺. İnsan eksik olduğuna iyice yüklenesi geliyor

Yaa şimdi anladım o zaman böyle yapmakta çok haklısın. Bende sandımki o zaman coğrafya, Türkçe, matematik vs onlarıdamı 5 er kez olmasa bile birkaç kere bitirdi acaba dedim. Anlam veremedim tabi kısa sürede nasıl bütün dersler 5 er kez bitiyor diye ancak şu an çok iyi anladım. İnşallah emeklerinin karşılığını alırsın canım çok güzel çalışıyorsun maşallah 🌺.
Birde bende alandan 5 soru yapsaydım şu an görevimi yapıyor olacaktım o yüzden alana ayrıca önem veriyorum 🥺. İnsan eksik olduğuna iyice yüklenesi geliyor
Canim benim Türkçe'den 14 tarihten 10 yanlışim çıktı. Ondan her gün Türkçe cozUyorum ve bol tarih tekrarı. Matematikte netim de çok iyi değil. Yani batırdım 2020 sınavını. İyi olan tek coğrafyaydi.

Senin bölüm neydi bu arada ?

Canim benim Türkçe'den 14 tarihten 10 yanlışim çıktı. Ondan her gün Türkçe cozUyorum ve bol tarih tekrarı. Matematikte netim de çok iyi değil. Yani batırdım 2020 sınavını. İyi olan tek coğrafyaydi.
Anladım evet hal böyle olunca bir sene gidiyor. Ancak Türkçe çoğumuzun belası heralde gerçekten hergün soru çözümü istiyor ki matematikte öyle. En azından coğrafyanın tam olması bir avantaj o bari vakit kaybettirmez. Ayrıca genel olarak sınav kötü geçmiş bu yüzden her ne puan aldıysan gayet normal ama işin güzel yanı daha öncesinde yüksek puanlara ulaşabiliyor olmak ve eksikler neyse onlara nokta atışı yapabilmek. Gerçekten bak yüksek puan alabileceğini hissetmek bile tek başına bir çok şeyi daha kolayca aşmanı sağlayacak çünkü biliyorsun o puana hangi yoldan gidiliyor. Emin ol çoğumuzun sıkıntısı daha hiç 80 i görmemiş olmak ancak buna rağmen 80 ve üzerini hedeflemek. Hal böyle olunca hiç o puanı görmemek o puana nasıl ulaşılacağınıda bilmemek gibi oluyor. Ancak sen bunları aşmışsın ve mesela tarihi 5 kez bitirmen gerektiğinin farkındasın bu büyük bir avantaj e zaten coğrafyada cepte ve sonra türkçe, matematik olayınıda hergün bakarak çözmüşsün. Program desen gayet güzel yapıyorsun hani ulaşılabilir ve destekleyici. Yani genel olarak yaptığın her şeyi ben olumlu görüyorum ve bu kadar emeğin, stresin karşılığını fazlasıyla alacağına inanıyorum. O yüzden lütfen yapamadıklarına değil başardıklarına odaklan çünkü buradan bakınca gerçekten çok olumlu görünüyor ❤️
Senin bölüm neydi bu arada ?
Fizik Öğretmenliği. Bu arada bende kpss de 5.yılımı geride bıraktım bu seferki 6. mı olacak neyse saymıyorum bile artık

Bugün :
🏵️Alandan 3 test
🏵️ Türkçe 12 soru paragraf
🏵️ Matematik 30 soru ( çıkmış sorularda rasyonel hep kolay gelmiş bilginize 😁. Ancak bölme bölünebilme ve ebob ekokdan 5 yılda bir geldiği bile olmuş ve 2020 de gelen gene dediğim gibi kazık değil ama yeni soru tiplerinden)
Bolme bolunebilme severim😍
Ama ebob ekok:KK12: yine de cözüyoruz iste napalim sevmesek de saygi duymak zorundayiz :KK45:

Günaydın kızlar

Kamp yapmaya hazır mısınız 🎉🎊
Ben bugüne enerjik başlamak isterken, kötü bir gece geçirdim. Dün akşam yemeğinde karidesle makarna yemiştik, sanırım karides zehirledi. Gece mide bulantısindan uykudan uyandım uyuyamadım bir sure, birden eşim de uyandı lavaboya koştu, oda bulantiyla uyanmış. O çıkarttı rahatladı uyudu ama ben cikartamadim. Sabah doktora gittim, Dr iyisin çok bir belirti yok dedi.

Simdi tarih tekrarı yapacağım. Kızı 12 de okula bıraktıktan sonra da, sessiz evde deneme çözeceğim inşallah.

Bolme bolunebilme severim😍
Ama ebob ekok:KK12: yine de cözüyoruz iste napalim sevmesek de saygi duymak zorundayiz :KK45:
Bölme bölünebilmede bu zamana kadar gelen sorularda bir sıkıntı yok ancak işte ebob ekok kısmından 2020 de gelen soru yeni tarz bir soru beni bir miktar titretti hani formül bilmeyle vs ile alakası yok soru diyorki nolursun beni anla 😂 anladıktan sonra çözülüyor tabi sıkıntı yok 😁. Ancak bende hiç hoşlaşmam ebob ekok kısmısından 😑 o yüzden evet canım saygı duyacağız 😄

X