Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Amin inşallah canim hayirli zamanda olsun

Yanlis anlasilma olmasin hamile falan degilim bu arada ilerisi icin söyledim

Ah kuzuuummm o kadar zor ki, halbuki bende çocuk falan da yok ama psikolojiyi düzeltmek mesele bu seferde
Benim heyecanımı düzelten bu berbat evlilik ve mis kokulu bebeğim oldu daha doğrusu galiba ben nasıldım unuttum geçmişte kayboldu bütün bu olaylar sonrasında.İşte heyecanımda yok olan şeylerden biri oldu iyi oldu güzel oldu . O yüzden bozma moralini belkide olan şeyler kötü olsada iyi getirileride vardır ve her şeyin bir zamanı vardır. Yani çocuk olunca off daha felaket olacağım deme onunda artıları öyle büyük eksileri yok ederki tahmin bile edemezsin. Olabildiğince sakin olmaya çalış ve en önemlisi bu anksiyeteden dolayı yapamıyorum deme evet tamam genetikde vardır ama en çokda senin elindedir bunu kontrol etmek unutma. İlaç kullanmak istemiyorsan bile ara sıra destek almak faydalı olabilir, gözünde küçültmeye çalış evet sakin olabilirim bunu kendime yapmamalıyım de. Yani ipleri kendi eline al sakın o heyecanın eline bırakma. Uykun düzenli olsun, yediklerine içtiklerine dikkat et, kendine hakim olmaya çalış. İnşallah dahada iyi olacaksın canım inan bana

Başladıysan ya hemen bırak yada hiç bırakma bu işin şakası olmaz sınava az kaldı Assosum aman dikkat et. Sınavdan sonra düzenini oturtursunda şu zaman çok kritik o yüzden hemen bırakmayacaksan düzenlice devam et bence gene en iyisini doktorun bilir doktorunla irtibatı koparma sakın.

Amin inşallah canim hayirli zamanda olsun

Yanlis anlasilma olmasin hamile falan degilim bu arada ilerisi icin söyledim
Ay ben karıştırdım galiba senide hamile yaptım ama kusura bakmıcaksın artık canım çocuk anırırken yazdım bazı iletileri

Çagdas türk ve dunya tarihinde cok fazla olay harekat yok mu ya bunlari nasil calismak lazim
Tablo seklinde özet var elimde ama o da yeterli gelmeyebilir. Digerleri de karışık bayagi corba oldu kafam
Benimde öyle oldu evet çok karışık ama benimde çözümüm yok

Çagdas türk ve dunya tarihinde cok fazla olay harekat yok mu ya bunlari nasil calismak lazim
Tablo seklinde özet var elimde ama o da yeterli gelmeyebilir. Digerleri de karışık bayagi corba oldu kafam
Canım azıcık sindir rahatla,çok yuklendin tekrar yapınca oturacak

Yok canım bırakmayı hiç düşünmüyorum zaten çünkü yere çok kötü çarpıyor, bir daha göze alamam gittiği yere kadar gidecek. Benim yapım bu galiba, bir bakıyom abuk subuk birseyi kafaya takmışım bir bakmışım kötü birseyde sakinim valla çok garip. Allah kimseye yasatmasin.

Ya zaten yapın bu genlerinde var bu yani ya annenden ya babandan geçmiş veya büyükannelerinden dedelerinden vs herneyse orası ayrı meselede ancak kontrol edilemez değil bunu demek istiyorum o yüzden o ilaçları kullanırken aynı zamanda kendini desteklemelisin o beni değil ben onu yöneteceğim diye. Bu meseleyi kökünden çözmeyecek yani genetiğinden silinmez ancak onunla dans etmeyi öğrenmiş olacaksın buda hayatını oldukça kolay hale getirecek. Tabii bunun püf noktalarını en iyi doktorlar bilir ancak ana mantık onu kontrol edebilmek ondan korkmamaktır Assosum. Amin canım benim inşallah ama sabret ve savaş bak seninde düzelecek

Ins kuzuşuumm rabbim yeterki dermansız dert vermesin

Zormuydu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…