Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Hakkinda hayırlısı inşallah 2022 de hepimiz atanacağız
İnşaALLAH Jawlensky um inşallah
Atama yapilacak haberini görünce içim bir burulmustu senin ne hissettiğini tahmin edebiliyorum.
Ben sabah açtım izledim hepsini an ve an ama ağlamamak için zor dayandım bildiğin taş gibi oldum. Neyse şimdi daha iyiyim her şeyde vardır bir hayır ve her şeyin bir zamanı vardır demekki o zaman daha gelmemiş

Oyle canım. Rabbim neylerse güzel eyler

Benimkiler devede kulak kalıyor

Saat kaçta açıklandı bilemiyorum, akşam yemek yerken gördüm , atananlar tweet atıyorlardı. Dörtte girdin de kız biz öğrenmeden kutlama yapmaya mı gittin.
Evet ya twitter instagram calkalandi resmen onlar adina cok sevindim gercekten ama kendi adima
İnsallah bizim de son olur

Yeni bi gün basladi o zaman bugunu cok güzel degerlendirelim
Biz de bigün o paylasim yapanlardan biri olcaz

Bugun modum acayip düştü, moralim çok bozuk.
Insallah çabuk toparlanirim.
4 vatandaslik videosu izledim baska bir sey yapamadim.
Neden modun düştü canım sorayım mı . Eğer bizimle paylaşıp rahatlamak istersen buradayız ama yok geçecek diyorsan gene buradayız Rabbim yüreğine ferahlık versin inşallah

Evet ya twitter instagram calkalandi resmen onlar adina cok sevindim gercekten ama kendi adima
İnsallah bizim de son olur

Yeni bi gün basladi o zaman bugunu cok güzel degerlendirelim
Biz de bigün o paylasim yapanlardan biri olcaz
Evet bencede yeni bir gün gene başladı bile çoktaaan o zaman günlerimizi değerlendirelim civciviiim

Neden modun düştü canım sorayım mı . Eğer bizimle paylaşıp rahatlamak istersen buradayız ama yok geçecek diyorsan gene buradayız Rabbim yüreğine ferahlık versin inşallah
Kayinvalidenin rutin hobisi , tam rahat bir nefes aldim derken aniden farkli bir gündemle alanima girmeyi başariyor.
Dün konu acmistim burayi isgal etmeyeyim canim.
Bu da geçecek inşallah.
Tesekkur ederim ilgin için

Kayinvalidenin rutin hobisi , tam rahat bir nefes aldim derken aniden farkli bir gündemle alanima girmeyi başariyor.
Dün konu acmistim burayi isgal etmeyeyim canim.
Bu da geçecek inşallah.
Tesekkur ederim ilgin için
Tamam canım oradan bakayım o zaman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…