Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Canım genelde izlediğim videolarda sınava 4 ay kala yaklaşık, konuları bitirip tekrarlara başlamışlar. Deneme çözmüşler.
Gunde 3 video izliyorum hesaplamamla 4 ayda bitecek fazlasini yapamiyorum bi turlu

Doğru diyorsun canım onlar zaten meb e göre yazıyor haklısın ama genede bi sizlerede sorayım dedim ve içim baya rahat etti sağolun varolun

Canın sağolsun canım hocam, sen çok yaklaştın, inşallah bu son olacak ve yüzün gülecek ben inanıyorum. Güzel günler göreceğiz. Ben de atananları görünce haydi tam gaz devam et, birileri bu yollardan geçti, birileri başardı bunu, sen de bırakma diyorum kendime.

Ismail adıgüzel 1 ocak 1926
Ramazan hoca 25 aralık 1925
Birol hoca 26 aralık 1925
Aaaa o zaman 1925 > 1926 . Biliydim böyle olacağını
Aslında hepsi doğru canım benim. Çünkü 25 aralık 1925 te kabul edilmiş ama 1 ocak 1926 ile kullanılmaya başlamış.
Evet evet arası çok yok ama genede sizlerle fikir alışverişi yapayım dedim ve iyikide yapmışım harikasınız sağolun içim rahat etti sizlerin yorumlarına göre notlarımı düzelttim
Doğru diyorsun evet tutupta 1925 olayları ile 1926 olaylarını sıralatmaz yani yoksa böyle sıkıntılar çıkar diye düşünüyorum bende. Neyse tarihten full çekecek gibi çalışayımda çünkü anca 10 doğru çıkacak biliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…