Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Henüz kpss matematiginin tüm soruları yeni nesile dönmedi canim. İnsallah dönmez:KK70:
Genelde bi sinavda 4 6 soru falan cikiyo o da sayisal mantiklar genelde yeni nesil oluyo.
Tabi 2022de ne olur bilemem
Ayy normal matematik yapamıyorum, yeni nesil gelmeden atanalim biz😂 o sorular ne ya😂

Kızlar herkese iyi dersler dilerim öncelikle. Ben bugün ne durumdayım bir göreyim diye önce çıkmış bir deneme çözdüm. Önlisanstan gireceğim ve 2020'nin sınavına ulaşamadığım için 2018'i çözdüm. Fakat aklıma bir şey takıldı. Matematikte yeni nesil soruları hiç yoktu. Hepsi eski tarz sorulardı. ÖSYM genelde son zamanlarda sınavlarında yeni nesil tarzı sorulara yer veriyor. Kpss'ye daha önce hazırlığım olmadığı için acaba ösym'nin kpss deki matematik soru tarzı bu şekilde eski tarzda mi yoksa çözdüğüm sınavın yılı eski olduğu için mi böyle oldu ayırt edemedim. Bu duruma göre bir çalışma programı belirleyeceğim. Bu konuda bunu okuyanlar bir yorum yaparsa çok iyi olur 🌸
Canım kpss de yeni nesil soru yok,ınş olmaz 🤭

Ayy normal matematik yapamıyorum, yeni nesil gelmeden atanalim biz😂 o sorular ne ya😂
Bence de biz bi an önce atanmaya bakalim gittikce yeni seyler ekleniyo😂
Ders calismamak icin sırf gittin helva kavurdum yalniz ben demin:KK53:

Neyse gidiyim de kurtulus savasina hazirlik yapiyim ben bikac kongre genelge Allah ne verdiyse:KK53:

Dun onlisansta derece yapmış bir kızın videosuna izledim. Surekli tekrar yapmış, basa dönmüş tekrar etmis. Hiç bıkmadan.. Her gün her derse çalışmış. Her gün her dersten soru çözmüş. Matematiği sifirken 25 net yapmış. Baka baka çözmüş ama çözmüş, yapamıyorum diye bırakmamış. Türkçeyi fullemis, matematik soru çözüm videolari izlemiş.

Bence de biz bi an önce atanmaya bakalim gittikce yeni seyler ekleniyo😂
Ders calismamak icin sırf gittin helva kavurdum yalniz ben demin:KK53:

Neyse gidiyim de kurtulus savasina hazirlik yapiyim ben bikac kongre genelge Allah ne verdiyse:KK53:
Atıştırma önemli canım , bende bisküvi aldim 🤭 daha başlayamadım bugun😢

Dun onlisansta derece yapmış bir kızın videosuna izledim. Surekli tekrar yapmış, basa dönmüş tekrar etmis. Hiç bıkmadan.. Her gün her derse çalışmış. Her gün her dersten soru çözmüş. Matematiği sifirken 25 net yapmış. Baka baka çözmüş ama çözmüş, yapamıyorum diye bırakmamış. Türkçeyi fullemis, matematik soru çözüm videolari izlemiş.
İnsan miymis sorasim geldi gidip:KK70:
Türkceyi fullemek harika. Matematigi 0dan 25e çıkarmak daha harika.. baka baka cozmek iste butun mesele bu bence de. Biraz sabır istiyo ya😑 insallah biz de böyle sonuçlarla geliriz cok motive oldum su an sayende:21:
Atıştırma önemli canım , bende bisküvi aldim 🤭 daha başlayamadım bugun😢
Hadi o zaman ben helvami sen püskevitini al yanina da kahveler benden😍 oturalim hadi yeter bu kadar dersten kacmak🏃‍♀️🏃‍♀️

İnsan miymis sorasim geldi gidip:KK70:
Türkceyi fullemek harika. Matematigi 0dan 25e çıkarmak daha harika.. baka baka cozmek iste butun mesele bu bence de. Biraz sabır istiyo ya😑 insallah biz de böyle sonuçlarla geliriz cok motive oldum su an sayende:21:

Hadi o zaman ben helvami sen püskevitini al yanina da kahveler benden😍 oturalim hadi yeter bu kadar dersten kacmak🏃‍♀️🏃‍♀️
Canım valla oluyor demek yaa, artık bende matematiği baka baka çözeceğim demek faydası var🤗🤩😍 arkadasin hesabi derece durağı 😍🤩

Yanlış yaptığı soruyu gitmiş tekrar etmiş 🙈 biz çok mu sabirsiziz 😢
Evet 😫
İşte bunlarin hepsi birlesince emek oluyo sosyalim😥

Hele o yanlis sorulari tekrar etmek beni benden aliyo.
Kesip kavanoza koymayi denedim ama yüzlerce soru oldu düzen tutturamadim🤣
Artik fosforlu kalemle isaretliyorum arada bi dönup çözüyorum.. kesmekten daha iyi geldi bana.

Evet 😫
İşte bunlarin hepsi birlesince emek oluyo sosyalim😥

Hele o yanlis sorulari tekrar etmek beni benden aliyo.
Kesip kavanoza koymayi denedim ama yüzlerce soru oldu düzen tutturamadim🤣
Artik fosforlu kalemle isaretliyorum arada bi dönup çözüyorum.. kesmekten daha iyi geldi bana.
Ben hemen sonuç almak istiyorum. Yanlış soru defterim vardi ama üşeniyordum tekrar etmeye🤷‍♀️

X