Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Kızlar turkce dil bilgisini en iyi anlatan hoca tavsiyesi lutfen salaga anlatir gibi anlatacak bi oneri istiyorum . Dil bilgisi demek ben demek gibi olmak istiyorum . Nasil calismaliyim . Bu dil bilgisini kiş bitmeden anlamaliyim yardim
Ben Öznur Saat Yıldırım dan dinlemiştim ancak Aker Kartal ada baktım o da çok iyi. Yani bence her ikisindende birer ders dinle öyle karar ver ikiside güzel

Ben Öznur Saat Yıldırım dan dinlemiştim ancak Aker Kartal ada baktım o da çok iyi. Yani bence her ikisindende birer ders dinle öyle karar ver ikiside güzel
Tesekkur ederim eger yeterli gelmezse onlarada bir donus yaparim not ediyorum . Test cozmem lazim sanirim biraz anlamam icin . Bu arada ben onlisanstan girecem . Yeni basladim heyecanliyim ve zor olacak herkes insallah en iyisini yapar . Devami gelir insallah calismamin . Kış gelmeden bir cok konuda ilermek istiyorum

Canım benim bitanem Allah yardımcın olsun inşallah. Aynı yoldan geçtiğim için biraz anlayabilirim seni ama inan bundan sonrası daha iyi olacak böyle düşün. Yükün ağırdı biraz yükün azalıyor böyle düşün içini ferah tut her şey olur gider Allah ın izniyle ve istediğin zaman bana yazabilirsin. İnşallah kızında daha iyi olacaktır hani düşün huzursuz bir aile olmaktansa huzurlu bir anne kız olmak daha iyidir . Öpüyorum güzel gönlünden inşallah bundan sonra her şey kızın ve senin için istediğiniz gibi olur

Rica ederim . Evet test çözmek çok etkili oluyor ama çözümlü test çöz canım hani baka baka öğrenmek en iyisi zaten sonra çözümsüzleri bile rahatça çözersin ama önce çözümlülerle temel at. Olsun lisans, önlisans herkes hepimiz buradayız inşallah ele ele bu işi başaracağız inanıyorum . Başlamışsın ve güzelce ilerlersen yetişir canım Allah yardımcın olsun inşallah

Pegemde 1925 diyor ve vikipedide de 1925 yazmasına şaşırmıştım. Tamam canım sağol bakalım başkaları ne diyecek kaç tane 1926 ve kaç tane 1925 gelecek bekliyorum
Yarın kadir hocanın notuna bakicam
Aydın hocada var onada bakayim
Sait hoca var onada bakayım

Tabi akşama kadar izlemesi doğru olmaz canım ya ama sıkışınca mecbur izlesin çünkü bende öyle yapıyorum. Benim çocuk biraz delirik o yüzden mesela bazı zamanlar izletiyorum sonra çok oldu diye kapatıyorum anırıyor ilk anda yerlere yatıyor ama 5 dk sonra düzeliyor . O yüzden bence sende canına tak ettiğinde çok azcık izletebilirsin bence ya o kadarcıktan bir sakınca olmaz diye düşünüyorum

Kızlar turkce dil bilgisini en iyi anlatan hoca tavsiyesi lutfen salaga anlatir gibi anlatacak bi oneri istiyorum . Dil bilgisi demek ben demek gibi olmak istiyorum . Nasil calismaliyim . Bu dil bilgisini kiş bitmeden anlamaliyim yardim
Akel Kartal önerim.
Anlamadiginiz yerde bana da sorabilirsiniz.

Ayy cokk guldum ya bu cocuklar cok deli

Akel Kartal önerim.
Anlamadiginiz yerde bana da sorabilirsiniz.
Canim benim cok tesekkur ederim senin isminide kaydedeyim . Butun sorularimin cozumu aslinda esimde ama benim konulari iyice anlamam lazim . Ama senin ismini kaydettim defterime . Zorlanirsam hemen hop sendeyim ❤

Kızlar minnak birşey soracağım.

Miladi takvimin kabulü Ramazan yetgin notlarında 1926 diyor ama sorularda ve vikipedide 1925 diyor yani 26 Aralık 1925.
Hangisi? 1926? 1925?
Bende aydin hocanin notu var aradim bulamadim kesin gozumun onunde yaziyodu
Ama ramazan hocayi kistas al bence vikipediyi bosver.
Cunku bu hocalar meb e göre yaziyo her seyi. Meb sürekli bilgi degistirdigi icin sağ olsun
Pegemde 1925 diyor ve vikipedide de 1925 yazmasına şaşırmıştım. Tamam canım sağol bakalım başkaları ne diyecek kaç tane 1926 ve kaç tane 1925 gelecek bekliyorum
1926 diyorum (ramazan hocanin notu güncelse)
Var mi arttiran

Süper olur ya sana zahmet Assosum

Bu sıralar tarihe taktım madem öğreniyorum bari doğru öğreneyim öyle değil mi
Geldim geldim

Ismail adıgüzel 1 ocak 1926
Ramazan hoca 25 aralık 1925
Birol hoca 26 aralık 1925

Aslında hepsi doğru canım benim. Çünkü 25 aralık 1925 te kabul edilmiş ama 1 ocak 1926 ile kullanılmaya başlamış.

Eğer böyle bir soru sorarlarsa bu ikileme mahal vermezler, bir tarihi baz alırlar yoksa soru hatalı olur. Ramazan hoca ve birol hoca da alt metinde bu şekilde açıklamışlar. Hepsi doğru kullanmaya başlama ve kabul edilme arasında 6 gün var

Kızlaaar merhaba herkese. Bugün çok güzel geçer umarım. Öncelikle canım assosum ASSOSyal etiketlemişsin teşekkür ederim iyiyim bu sıra sadece Tarihten yumuşama dönemi tekrar ettim, 36 soru vardı çözdüm. Başka da bir şey yapamadım , o nedenle yazmamıştım. Tarihe devam ediyorum küreselleşen dünya konusuna geçtim , bugün buna devam edeceğim. Dersolsun canım inşallah bu yıl atandığın , düzenini kurduğun muhteşem bir yıl olur senin için. Diğer kızlar sizlerin bildirimleri de çok güzel, dolu dolu. Ben işte arada böyle motivasyonumu kaybettiğim zamanlar oluyor, durmak yok yola devam etmek zorundayız deyip ayağa kalkmaya çalışıyorum

Kızlar herkese iyi dersler dilerim öncelikle. Ben bugün ne durumdayım bir göreyim diye önce çıkmış bir deneme çözdüm. Önlisanstan gireceğim ve 2020'nin sınavına ulaşamadığım için 2018'i çözdüm. Fakat aklıma bir şey takıldı. Matematikte yeni nesil soruları hiç yoktu. Hepsi eski tarz sorulardı. ÖSYM genelde son zamanlarda sınavlarında yeni nesil tarzı sorulara yer veriyor. Kpss'ye daha önce hazırlığım olmadığı için acaba ösym'nin kpss deki matematik soru tarzı bu şekilde eski tarzda mi yoksa çözdüğüm sınavın yılı eski olduğu için mi böyle oldu ayırt edemedim. Bu duruma göre bir çalışma programı belirleyeceğim. Bu konuda bunu okuyanlar bir yorum yaparsa çok iyi olur

Henüz kpss matematiginin tüm soruları yeni nesile dönmedi canim. İnsallah dönmez
Genelde bi sinavda 4 6 soru falan cikiyo o da sayisal mantiklar genelde yeni nesil oluyo.
Tabi 2022de ne olur bilemem

Henüz kpss matematiginin tüm soruları yeni nesile dönmedi canim. İnsallah dönmez
Genelde bi sinavda 4 6 soru falan cikiyo o da sayisal mantiklar genelde yeni nesil oluyo.
Tabi 2022de ne olur bilemem
Bu mesaj moralimi bir miktar düzeltti. İnşallah dönmez yeni nesile Ben kpss matematik kaynağı alamayacağım o yüzden inceleme fırsatım yok. Piyasadaki kpss matematik kitaplarında da hep bu tarz eski sorular mı var merak ettim.

Benim kitaplar genelde öyle.. yeni nesil olanlar daha cok tyt ayt soru bankalari. Ama kizlarda varsa yazarlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…