Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Allah razı olsun bitanem,ınş hepimiz bir gün başarı hikâyelerimizi yazalım

Tekrar mı atama olmuş canım yoksa ben zaten başvurmuştum yarından sonra belli olacak sonuç bekliyorum

Kuzum dün instagramda gördüm 2020 nin son ataması diye, dur seni yanlış bilgilendirmeyeyim. Bakayım yine

Kuzuummm pardon 2020 değil, 2022/1 imiş yeni sınavdan önce olacağı için kafam karıştı yanlış yazmışım
Kizlar dogru dogru ben de gordum 2022/1 atamasi ama daha sinavdan önce olacaği icin 2020 puanıyla olacak. Tercih yapabilirsiniz yani.

Canim baska doktora sorsan? Ya böylelerine de sinir oluyorum ister istemez. Tamam tabi ki biz de karşıyız ilacin fazlasina da. Bazilari da agri kesici bile icirmiyo neyim ben acilarin kadini mi
İnsallah düzene girersiniz

Kolaylıklar diliyorum size ben de ara verdim tüp bebek süreci için önümüzdeki hafta tekrar başlayacağım inşallah,

Canım Allah yardımcın olsun uyku problemi olan çoocuk çok zor. Ben de memeden kesmeye çalışıyorum bu aralar gündüz emzirmelerini bitirdim o yüzden öğle uykuları gitti ya hiç uyumuyor ya çok zor uyuyor. Uyumazsa akşam erkenden uykusu geliyor erken yatınca gece kalkıyor falan 2 saat anca çalışıyorum günlük.
Bizim doktorumuz da önermedi damlayı çok mecbur kalmadıkça tavsiye etmiyorum dedi.

Bu aralar kaplumbağa gibi ilerliyorum. Kızımla sil baştan bir hayata başlıyorum inşaallah. İş bakıyorum bir yandan kpss çalışıyorum diğer yandan. Kızım bu süreçten en az hasarla çıksın diye kendimi paralıyorum öbür yandan. Bu dünya sınavı daha zor be kpss den.

Rabbim hayırlı kapılar açsın inşallah kızınla sana. Allah yardımcın olsun canım anlatmak rahatlamak istersen ne zaman istersen yazabilirsin

Kuzum benim allah yardımcın olsun, rabbim ferahlık versin yüreğine ınş atanıp güzel bir yuva kurarsin kızınla birlikte

Canım sadece tek derse yönelme

Bazen bende matematiği bir kenara bırakıp sozele yukleneyim diyorum ama o da olmuyo

Kızlar turkce dil bilgisini en iyi anlatan hoca tavsiyesi lutfen salaga anlatir gibi anlatacak bi oneri istiyorum . Dil bilgisi demek ben demek gibi olmak istiyorum . Nasil calismaliyim . Bu dil bilgisini kiş bitmeden anlamaliyim yardim
Rüştü hoca bence canım

Hakkinda hayirlisi olsun inşallah canım sen basarabilirsin kendine inan❤ biraz sancili bi süreç olsa da sonrasi cok guzel olcak kizinla senin icin insallah Rabbim yardimcin olsun❤
Ailen ne durumda destekler mi?
Canlar aylık tekrarları ya da büyük tekrarlarınızı nasıl yapıyorsunuz
Canım benim yazmama gerek var mi bilmiyorum geçenlerde görmüştün hunharca tekrar yaparken

Yani mesela tarih kitabindan geldigim yere kadar okuyorum. Sonra her konudan 1er test sonra 2ser test seklinde turluyorum. Ama mesela ilk üniteden 100 soru degil. 1. Ünite 1 test sonra gec 2. Ünite test o sekilde karisik soru cozumu.. sözellerde bu sekilde. Cografyada okudugum pek söylenemez direkt karisik test çözüyorum.

Matematikte de 1 aydir kitabi bastan sona çözdüm. Simdi yeni bi kitaba gecip en kisa sürede bitirmeye caliscam. Aralarda da mat brans denemesi cözüyorum o da bayagi tekrar yaptiriyo(herkes söylüyodu ama inanmiyodum)
Bir de her hafta sonu genel deneme yapiyorum o da bi toplu tekrar.

Ama bu sefer tarih toplu tekrarda ozet notlarimdan okucam. Haftalik tekrarda kitaptan okucam. Cunku aylikta kitabi oku Allah oku bitmiyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…