Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

20220125_121648.jpg

Bugun tarihteyiz , anlık 😬

Nsılsınız kızlar ? Ben vatandaşlıktan devam ediyorum. Ara verdim de yazayım dedim. Moral bozmak yok ALLAH'ın izni ile karşılığını güzel alacağız.
Ben de bu hafta da vatandaşlığa bakacağım. İnşallah biter.

Arkadaşlar merhaba ben geç mi kaldım? konular yetişir mi bende başlasam? ne önerirsiniz?
Yetişir tabi kendinize güvenerek baslayin.
Önce program yapin konulari aylara bölün ve sistemli çalismaya özen gosterin.
Daha önce sinava girdiyseniz eksiklerinizi zorlandiklarinizi biliyorsunuzdur.
Önce moral için sevdiginiz iyi oldugunuz derslere öncelik verin ki calisma isteginiz ve moraliniz yükselsin.
Zorlandiginiz derslere öncelik verirseniz modunuz düşer yetiştirememe kaygisiyla veriminizde azalma olur.
Kendinizi yeterli hissedince zorlandiginiz dersleri öncelersiniz.

Arkadaşlar merhaba ben geç mi kaldım? konular yetişir mi bende başlasam? ne önerirsiniz?
Hangi bölümden gireceksiniz yAni alan ve eğitim de var mı ? Yoksa sadece genel kültür genel yetenek ise rahat yetişir ama diğer bölümler de varsa sıkı çalışma gerektirir 👍

Hoş geldiniz bende yeni başladım sayılır hala bo düzen oturtamadım. Bence hiç bir şey için geç değil

Yetişir tabiki 😊 verimli ve düzenli calisilinca yeterli bir zaman var.

Yetişir tabi kendinize güvenerek baslayin.
Önce program yapin konulari aylara bölün ve sistemli çalismaya özen gosterin.
Daha önce sinava girdiyseniz eksiklerinizi zorlandiklarinizi biliyorsunuzdur.
Önce moral için sevdiginiz iyi oldugunuz derslere öncelik verin ki calisma isteginiz ve moraliniz yükselsin.
Zorlandiginiz derslere öncelik verirseniz modunuz düşer yetiştirememe kaygisiyla veriminizde azalma olur.
Kendinizi yeterli hissedince zorlandiginiz dersleri öncelersiniz.

Hangi bölümden gireceksiniz yAni alan ve eğitim de var mı ? Yoksa sadece genel kültür genel yetenek ise rahat yetişir ama diğer bölümler de varsa sıkı çalışma gerektirir 👍
arkadaşlar herkese çok teşekkür ederim, umutlandırdınız beni.

X