2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Bana bisey onermediler ıkılı testınız temizse tek basına kalpte parlaklkk sorun deil dedi perinatolojı bde proftu

Aynen tabi riske atma tahlilelerini tansiyonlarini falan olc

Benimkinin kilosu öyle

Ay kusura bakma güldüm sinirden
Benzer bir durum bende de var Allahım hepimizin bebeğini sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah bugünlerimizi unuttursun bize.
Allah'ın izniyle bugünleri gülerek anicaz burda nie kusura bakiyim ki ne diyecektim sana oturken sendede alt bölgede tekme hissediyorsun çay içiyorum mesela alttan alttan yiyorum

Merhabalar 13 haftalık hamileyim ultrason Fotoma bakabilir misiniz

Eklentiler

• IMG-20230316-WA0005.jpeg
    73 KB · Görüntüleme: 37
Oksapar kullanan arkadaşlar daha önce doğumunuzda spinal anestezi mi oldunuz? Kan sulandırıcı kullananlarçin riskli diyorlar belden uyuşturmayı.

Yok yapmıyorum neden yapıyım ki başta burun dediler şimdi burun düzeldi bunu sürdüler öne bakalım bu düzelince başka ne diycekler
canım zaten daha bebeğin gelişimi devam ediyo bakalım ilerkeyen zamanda nolucak allahın izniyle herşeyi yerli yerinde olur hiç sıkıntı yaşamayız inşallah
Maşallah Allah esirgesin :) kaşar peynir ve kırmızı elma muz güzel kilo aldırıyormuş öyle duymuştum.
ben oğlumda çok fazla kırmızı elma yiyodum 37 haftalık 3210 gram doğdu bundada yerim o aldırmışsa kiloları
Allah'ın izniyle bugünleri gülerek anicaz burda nie kusura bakiyim ki ne diyecektim sana oturken sendede alt bölgede tekme hissediyorsun çay içiyorum mesela alttan alttan yiyorum
bende alttan alttan yiyorum ama azaldı alttan tekmeler bazen yukardan yiyorum artık
Oksapar kullanan arkadaşlar daha önce doğumunuzda spinal anestezi mi oldunuz? Kan sulandırıcı kullananlarçin riskli diyorlar belden uyuşturmayı.
canım bende oksapar kullanıyorum normal doğum yaptım o yüzden uyuşturma falan olmadı

kızlar gögüslernde akıntısı olan var mı benim iki gündür sabah bakıyorum ıslanmıs kurumus oluyor atletım çok fazla degil ama bisey akmıs belli

Günaydın kızlar dün doktorum bana şeker yuklemesi istemiş ben anlamamıştım bilgilendirme yapmadı çünkü normal kan idrar vercem sanmıştım sağlık ocağında veririm demiştim aile hekimine gidince bugün erken olduğunu söylediler 28.haftada yapılan birşeymiş normalde benim normalde şeker hastalığım yok ailede de yok acaba neden erken istemiş olabilir benden endişelendim biraz ben hiç yaptirmam diye düşünüyodum bı de. Siz yaptırdınız mı yaptıracak mısınız?

kızlar gögüslernde akıntısı olan var mı benim iki gündür sabah bakıyorum ıslanmıs kurumus oluyor atletım çok fazla degil ama bisey akmıs belli
Bana da oluyo canım şimdiye kadar iki kez oldu ama sabah olmadı benim gündüz oldu bı baktım ıslanmış akıntı gelmiş emzirmeye hazırlanıyolar bence bu iyi bişey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…