2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Merhaba kızlar.Bugün benimde kendi doktor kontrolüm vardı.Detaylı ultrasonda görülen kalpteki parlaklık için gelişim döneminde olabiliyor ama siz isterseniz öneririm bazı firmaları dedi.Eşim biraz daha uygun olsa yaptırmayı istedi ama 450 dolardan kapı açtılar.Vazgeçtik bunu öğrenmem çocuğa anne karnında müdahale edileceğini ifade etmiyor sonuçta diye düşündük.Kendimizi daha fazla üzmek istemiyoruz.
Zaman zaman tansiyonum çıkıyor kardiyolojiden randevu al istersen holter takılır belki kalp ekosuna da bakılır dedi.Haftaya tekrar gidicem.

Canımlar sımdı ara ara benım kasıgım tekrardan basladı 23+3deyiz her defasındada dontora gıtmk istemiyorum . İdrar yolu enfk da yok sizlerdede oluyomu acaba
Bende de arada oluyor 25.haftadayım, ama yürürken ve ya temizlik yaparken oluyor. Bugünde yürüyüş yaptım mesela ağrıdı biraz

Stres yapma biraz zaman ver bebişe geçecektir inşallah Stres daha cok etkiler bebeği. Hem ikili testinde de sıkıntı yoktu bildiğim kadarıyla. Bu bulgular tek başına bi anlam ifade etmiyor demişti doktorum

Aynen oyle bendede kalpte parlakklık dedi ama yek basına sorun teskıl etmez dedı ama doktorlarda bazen korkutuyor getcekten gecer oda bastata korkutmuslardı senı burun kemıgıyle bk hamd olsun iyi bebıs Gncgm28
Evet burun konusundada korkutmuslardi beni çok şükür herşeyi tam dendi bu seferde böbrekleri sürdüler öne ne yapicaklarini şaşırdılar.

Buyudukce insan kilo ve boyunu cok merak ediyorhayırlı haberlerle gelirsin inşallah.
Evet insan merak ediyor
Ben devlete gidiyorum bu aralar doktorumdan cok memnunum kilosunu ve boyunu soyler
Baska doktorlar konusmamiza bile izin vermiyo
Devlette olmasina ragmen cok memnunum

Merhaba canim
Kalpteki parlaklik icin endise etme bence insallah gecer
Senin tansiyonun hastanede yuksek cikiyordu evde normal cikiyor degilmi doktoruna soyledinmi durumu normalde boyle tansiyonlar heyecandan yukseliyor

Yok yapmıyorum neden yapıyım ki başta burun dediler şimdi burun düzeldi bunu sürdüler öne bakalım bu düzelince başka ne diycekler
Ay kusura bakma güldüm sinirden
Benzer bir durum bende de var Allahım hepimizin bebeğini sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah bugünlerimizi unuttursun bize.

Merhaba canim
Kalpteki parlaklik icin endise etme bence insallah gecer
Senin tansiyonun hastanede yuksek cikiyordu evde normal cikiyor degilmi doktoruna soyledinmi durumu normalde boyle tansiyonlar heyecandan yukseliyor
Evet öyleydi ama son zamanlarda iş yerinde de çıktığını hissediyorum stresten.Hatta sabahları işe ayaklarım geri geri gidiyor.
Ben geçen kışta böyle bi sorunla karşılaştım kardiyoloji takip et dedi 1 hafta yarım ilaç kullandım bu seferde yataktan kalkamıyorum düşüklüğünden.Anlattım bunları doktora riske atmak istemedi izinli olduğum hafta inanılmaz rahatım ama.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…