2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Alışveriş öneriniz var mı peki. Temmuz ayında doğacak bebelere neler alınmalı neler giydirilir. 0-3 ne kadar almalıyız fln gibi
Ben daha önce de temmuz annesiydim bu tamamen bölgesel bir durum ben marmaradayim mesela çok aşırı sıcak vardı pek birşey giymedi çocuk 1 ay zıbınla durdu diyebilirim

Kizlar siz hastanede dogumdan sonra pijama takimi mi giyceksin yoksa gecelik mi ?
Ben elbise gibi giymiştim öyle rahat olmuştu yaz olduğu için,altıma da kanamam çok olduğundan depend yaşlı hasta bezi takmıştım ,normal ped falan idare etmezdi kesinlikle ama herkes bir değil kimseyi korkutmak istemem ,benim adetlerim de yoğun geçerdi zaten

Kontrolden ciktim simdi sisko bi oglusum olucak belli ki 800gr olmus 30cm boyu. Yalniz doktorum seker testi ve diger testleri onumuzdeki ay istedi sanki biraz gecikmeli istedi gibi ama 28 haftayi gec ben cok rahatlicam bizim icin cizgidir 28 hafta dedi onunlada alakali olabilir neyse cok sukur her seyimiz yolunda kizlar darisi iyi haberler bekleyenlere insallah

Kızlar selam
Aranızda oda hazırlayan var mı ve ya alacağı dolap şifonyer felan belli olan var mı? Ben çok kararsız kaldım büyük dolap büyük şifonyer mi almalıyım yoksa çok gerek yok mudur?
Bunlar imkan meselesi imkanın varsa gerek oluyor kullaniliyor ,imkan yoksa gardropda bir köşe de yeter bebege ,ben beşik ve dolap almıştım 3 bölmeli ,sifonyer almadım ,bunlar yetmişti ,sifonyerde olsa olurmus .ufak parçalar için.

İlk hamilelikte çok çektim ,tamamen tikanirdi uyuyamazdim nefes alamadığım için , dikkat et ,alerjik etkenlerden sakın kendini

benim de sabaha doğru burnumdan kan geldi, tansiyonumu ölçtürdüm normal çıktı . burun kanaması yaşayan var mı başka ?
Şimdi olmadı ama ilkinde olmuştu ,ögürme esnasında aniden kan gelmişti baya yoğundu ama hiç bir şey yapmadılar gebeyim diye ,sonra birdaha olmadı

Hay maşallah oğluşuna kaç haftalıksin. Benim de doktorum şeker testi için geç tarih verdi vardır bi bildikleri

Seninle haftamız günümüz aynı 23 oldum bugün ben de. Benzer süreçlerden geçtik benim de ikili testim riskliydi detayliya girdim bağırsak parlaklığı çıktı sonraki kontrolumde başka bi doktor göremedi parlaklığıSıkma canını içini ferah tut doğuma kadar düzelecek seninki de.biliyorum insan yine de az da olsa kafasını takıyor stres yapıyor ama inan güzel olucak erken haftalardayız daha

Ben daha önce de temmuz annesiydim bu tamamen bölgesel bir durum ben marmaradayim mesela çok aşırı sıcak vardı pek birşey giymedi çocuk 1 ay zıbınla durdu diyebilirim
Bende uzun ve kısa kollu zibın ve ayaklı alt alayım dedim ama kararsızım hep benimde ilki Aralık o yüzden kafam karışık birde Adana'daki oturuyorum cayır cayır yanarız ama vücut sıcaklığını ilk zamanlar muhafaza edemediği için karar veremiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…