2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Slm kizlar nasılsınız bugün kontorulo gittim doktor ayrintiliya aldı muayenede sağ ve sol böbrekleri büyük çıktı sizce duzelirmi doğuma kadar 😔😔😔
Canım çoğu doğumdan sonra düzeliyormuş sanırım inşallah iyi olur herşey hepimiz için sağlıkla doğup sağlıkla büyür çocuklarımız. Doktorun ne dedi peki?

Canım çoğu doğumdan sonra düzeliyormuş sanırım inşallah iyi olur herşey hepimiz için sağlıkla doğup sağlıkla büyür çocuklarımız. Doktorun ne dedi peki?
Doktor sağda kinde 4.7 dedi solda 4.17 genişliğinde dedi takipte olucaksin dedi 28 cm boyu dedi 530 gram dedi burun kemiği felan herşeyi gözüktü zaten o konuda rahatım çok şükür vitamin ilacı felan yazdı şeker yüklemesi yapilicakmis birdahaki gelişinde aç gel dedi eczaneden almam gerekiyomus şeker tesi için kağıt verdi

Doktor aciklama yapmadi mi cnm buyük olunca ne oluyormuş yani ya da ne kadar büyükmüş
Trabzon'a sevk edicekti zaten gittim ben dedim burun kemiği felan gozukmuyordu dedim sistem üzerinden gördü zaten dedi bugünkü ayrıntılida burun kemiği de hiç bir sorun yok dedi herşeyi normal dedi gözetim altında olucaksin dedi düzelme yaşıyan çok dedi doğuma kadar ama ne biliyim ya insanın içinde az da olsa tedirginlik oluyor sağ böbrek 4.7 sol ise 4.17 dedi boyu 28 cm 530 gram dedi 22+6 yım daha var doğuma Allah'ın izniyle düzelir tek duam bu başka bir olumsuz birşey göremediler

Trabzon'a sevk edicekti zaten gittim ben dedim burun kemiği felan gozukmuyordu dedim sistem üzerinden gördü zaten dedi bugünkü ayrıntılida burun kemiği de hiç bir sorun yok dedi herşeyi normal dedi gözetim altında olucaksin dedi düzelme yaşıyan çok dedi doğuma kadar ama ne biliyim ya insanın içinde az da olsa tedirginlik oluyor sağ böbrek 4.7 sol ise 4.17 dedi boyu 28 cm 530 gram dedi 22+6 yım daha var doğuma Allah'ın izniyle düzelir tek duam bu başka bir olumsuz birşey göremediler
Bence hic canini sıkma bu haftalarda cok yayginmis boyle orantisizliklar kalpte beyinde bobrekte parlaklik falanda gorulebiliyomus ama genelde doguma kadar duzeliyomus insallah sorunsuz devam edicek 🙏🏻

Bence hic canini sıkma bu haftalarda cok yayginmis boyle orantisizliklar kalpte beyinde bobrekte parlaklik falanda gorulebiliyomus ama genelde doguma kadar duzeliyomus insallah sorunsuz devam edicek 🙏🏻
İnşallah cnm inşallah 😍😍🧿

Doktor sağda kinde 4.7 dedi solda 4.17 genişliğinde dedi takipte olucaksin dedi 28 cm boyu dedi 530 gram dedi burun kemiği felan herşeyi gözüktü zaten o konuda rahatım çok şükür vitamin ilacı felan yazdı şeker yüklemesi yapilicakmis birdahaki gelişinde aç gel dedi eczaneden almam gerekiyomus şeker tesi için kağıt verdi
Benimde büyük canım. Takipliyim ama çoğunlukla geçiyor doğum sonrası

Neden acaba erkek bebeklerde daha çok görünüyor bu durum
Otizm. De en çok erkeklerde görülür bazı durumlar da cinsiyet ile değişken olabiliyor. Neyseki geçici bir süreç inşallah geçer ben öyle dusunuyorm geçmeyen çok az bir kısım var o kısmında da olablr tabi ama dua edelim ki gecsin

Otizm. De en çok erkeklerde görülür bazı durumlar da cinsiyet ile değişken olabiliyor. Neyseki geçici bir süreç inşallah geçer ben öyle dusunuyorm geçmeyen çok az bir kısım var o kısmında da olablr tabi ama dua edelim
İnssallah geçer cnm bana zamanında burun kemiği yok dediler şimdide var dediler Allah'ın işi işte ben inanıyorum yavrularımız sağ sağlim dogucak 💕

Ay size nasıl teşekkür etsem az. Vajinal probiyotik diye bir şey olduğundan hiç haberim yoktu. Siz yazınca araştırdım biraz. Gerçekten varmış öyle bir şey faydasını da gören çok. Kendime uygun formda birini seçip alacağım, inşallah faydasını görürüm. Hamileliğimin başından beri sorunum vardı bu konuda, hatta hamile olduğumu da geçmeyince tahmin etmiştim 😏
Rica ederim ne mutlu bana ama yine de dr'unuza danışmadan kendiniz takviye kullanmayın. Gebelikte hangisini kullanmak gerekir onlar daha iyi bilir. Bir de genelde tedavi sonrası oradaki florayı düzene sokmak için kullanılıyor yani önce tedavi şart. Sadece bu ürünle sonuç alamayabilirsiniz. Ucuz birşey değil sonuçta paranız boşa gitmesin 👍

Slm kizlar nasılsınız bugün kontorulo gittim doktor ayrintiliya aldı muayenede sağ ve sol böbrekleri büyük çıktı sizce duzelirmi doğuma kadar 😔😔😔
inşallah düzelir canım çoğu kişiye doğmadan öyle söylüyolar doğduğunda gayet sağlıklı oluyo inşallah senin bebişinde sağlıklı olarak doğar 🙏

X