2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Normalde yuksek cikmasi lazim
Eminmisin oyle ciktigina dair

Yaptırdım ben cumartesi günü normal çıktı açken 70 yüklemeden sonra 110 çıktı

Ben hiç istememe rağmen, birden fazla doktorun kararıyla şeker yüklemesi, açlık ve tokluk şekeri,birde 3 aylık şeker testi yaptırdım. Sonucu göstermedim ama bence iyi gibi

Değerlendirmeyi neden böyle yazmışlar acaba.
Bende açlık 90
İlk saat 150
İkinci saat 81
Tokluk 107
Ben yurtdisinda yasiyorum, sanirim miligram mi mmol a ceviriyorlar, yani onun gibi bir sey. Ama sizin de 2 saat sonraki degeriniz, aclik sekerinizden de dusuk cikmis. Acaba benim ki de normal mi, doktora mesaj attim bile

Slm kizlar nasılsınız bugün kontorulo gittim doktor ayrintiliya aldı muayenede sağ ve sol böbrekleri büyük çıktı sizce duzelirmi doğuma kadar

Ben yurtdisinda yasiyorum, sanirim miligram mi mmol a ceviriyorlar, yani onun gibi bir sey. Ama sizin de 2 saat sonraki degeriniz, aclik sekerinizden de dusuk cikmis. Acaba benim ki de normal mi, doktora mesaj attim bile
Benim açlık şekerim normalde 77 80 civarı
O sabah zaten nasıl 90 çıktı bilmiyorum.
Bende daha sonuç göstermedim bakalım ne diyecekler

Inşallah Zaten ben durumumdan dolayı daha şimdiden 20 bini geçik para verdim özele daha bunun doğumu var
Ben devlette sorduğumda burdaki doktorlar çok detaylı bakmıyor mümkünse özele git demişti doktor. Ben özele gidecektim zatende iki doktor görse mi diye sormuştum. Ama tabi hastaneden hastaneye değişiyor olabilir

Ben devlette sorduğumda burdaki doktorlar çok detaylı bakmıyor mümkünse özele git demişti doktor. Ben özele gidecektim zatende iki doktor görse mi diye sormuştum. Ama tabi hastaneden hastaneye değişiyor olabilir
Bakalım bende şansımı deneyeceğim detaylı bakmazsa özelde yaptırırım bende

Benim açlık şekerim normalde 77 80 civarı
O sabah zaten nasıl 90 çıktı bilmiyorum.
Bende daha sonuç göstermedim bakalım ne diyecekler
Canim simdi doktorla konustum, bu demek oluyormus ki, vucudumuz hizli bir sekilde daha fazla insulin uretiyormus, yani kolayca sindirebiliyor.

benim de aclik sekerim 90, 2 saat sonra olculen sekerim 76 gelmis

Ay size nasıl teşekkür etsem az. Vajinal probiyotik diye bir şey olduğundan hiç haberim yoktu. Siz yazınca araştırdım biraz. Gerçekten varmış öyle bir şey faydasını da gören çok. Kendime uygun formda birini seçip alacağım, inşallah faydasını görürüm. Hamileliğimin başından beri sorunum vardı bu konuda, hatta hamile olduğumu da geçmeyince tahmin etmiştim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…