2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Tesekkur ederim canım evet yerleşirken keseye doku zedeleyebilirmis ondan büyük ihtimalle

Yok canım benim böyle değildi çok rahat geçti ağrı falan hissetmedim kişiden kişiye değişebilir belki de ilacın dozunu az vermişlerdir sen bunu doktorun ile başta konuşursun herşeyi devlette yapıyorlar mı bilmiyorum ben de sorucam kontrole gittiğim de büyük ihtimal özel de yapıcam

Devlette göremediler 2 ayrı doktorda. Özelde başarı Hastanesi'nde gördüler. Birde asya Hastanesi'ne gideceğim farklı doktorlarla görüşerek net bir sonuç almaya çalışacağım
Çok doktor da bi okadar kafa karışıklığı yapıyor canım 2 doktor yine iyide her birini. Cihazı farklı bazısı haftası küçük falan diyor cihazı iiyi olmadığı için insan bunalıma giriyor. Diğeri 9 hafta diyor bu 8 diyor hangisi doğru diye şahsen yaşadım.

Özele gidiyorum demene gerek yok ki canım muayene için geldim şu kadar haftalık hamileyim dediğinde zaten sorgulamaz

Yine demeye demez de başka bş doktorla takip sağlıyorum hocam özelde ama tahliller falan pahalı olduğu için burda takibimi yaptırmak istiyorum de geç

Evet cihaz aşırı fark ediyo

Özeldekilerin cihazları çok daha ayrıntılı ve iyi olduğu için ikinci bir özele danışacağım

Sey diyorlar dogum bitiince karmi kesmişlerse dikiyorlarmıs ya onu cok hissediyormussun oda cok korkuyor beni
Ohoo doğum yaptın kestiler şimdide dikiyorlar mi. Canım bunları nerden cikarttin her doğum aynı olmaz.Herkesin kesisi olmaz herkes canı yanmaz üstelik kestilerde uyustururlar.Bu kadar takılma bebeğinin, kendinin sagliniza yazık.

Benimde 2 3 kanama alanım varmış doktor söyledi bugün tek değilmiş. Ama küçükler dedi inşallah hepimiz sağlığımıza kavuşuruz biran önce

Kizlaarrr bugün ilk defa bu halde ise geldim mahvoluyorum bu ayları böyle nasıl gecirecegim.Daha demin tuvalette kusup ağladım. Oturamiyorumda yatmam gerek

Masallah sübanallah ne güzel doğurmussun keske herkes senşm gibi dogursa :))))) inşallah öyle güzel geçer insallah ben cok korkagım alttan muaynede bile kendimden geciyorum hep yapamam gibi geliyor ama elimden geleni yapıcam cok sanslısınız bence bunu unutmayın

Masallah o zmaan ya :) bende konuscam bakalım ne dicek ama devlette bende pek beklemıyorum ama kimi devlet hastanesi yapıyormus ama hepsi degil sizde bi sorun

Kızlar şimdi önümüzde 2li tarama testi varya 30 yaş üstünde hep dawn sendromlu olma olasılığı yüksek çıkıyor ben deneyimlerinden yola çıkarak sölicem doktorunuz burnu iyi ense kalınlığı iyi diyip test negatif çıkmışsa doktorunuza inanın ben salak gibi korktum doktora inanmadım fetal dna yaptırdım büsürü para verdim bide sonuç sıkıntısız çıkmıştı sonradan duydum ki zaten 30 yaş üstü tüm gebelikte yüksek çıkıyormuş zaten 2 li test

Ben normal hayatttada her ayrıntıya inen biriyim :) ilerde neyle karsılascagımı bilirsem dahada korkmam ve bilirim ne kadar ne yasayacagımı diye düşünürüm he bu bazen güzel sonuc veriyor bazen hiç gerek kalmıyor :) kendimi rahatlatmak için baska seylere veridm kendimi doktorumla konusunca belki dahada rahatlarım :) sen ah beni bilsen kaçarsın demekki

Sizc yaptırmamak da bi secenek mi yani sorunlu bisey cıkınca iyilestirmek için bi secenek yoksa yaptırmak yinede lazım mı sızce

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…