2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
İnşallah durur canım ve bebeğin seninle kalır, hakkında hayırlısı olsun canım, kendini yorma hep uzanıp yatmaya çalış bol bol sıvı içmeye çalış canım...
Sağ ol canım Bol bol su iç ilaçlar aksın gitsin dedi. Proluton depot verdi üç gün üst üste. Bir de duphaston hap sabah 2 akşam 2. Uzanıyorum hep ama wc gitmek korkunç pıhtılı ve aşırı yoğun Rabbim hayırlısını versin.

Amin insallah canım, canım peki birşey sorcam daha önce hiç özele gitmedigim için soruyorum, bilmiyorum çünkü, her gittiginde muayene ücreti veriyorsun dimi, kürtaj içinde ücret istiyomuydu, ilk içinde şimdiki içinde...

Maşallah canım benim şimdi sen c vitaminine yüklen güzelce daha da iyi olacak inşallah
Aynen kanımda enfeksiyon çıktı doktor biraz daha dayan antibiyotik baslamayalim dedi.Eger iyilesmezde kötüye giderse mecbur başlayacaklar.Ama onu gördüklerim duyduklarım o kadar iyi geldiki sanki iyileşiyorum şimdi meyveler kelle paça felan yüklenip iyilesecegiz

Kuruyemis de ye çay falan içme sakın canım vitaminleri eritmesin yeşil salata da ye bol bol limonlu su da 3 lt içersen enfeksiyon kalmaz inşallah

Al benden de o kadar. İlk hamileliğimde enerji patlamasi mutluluktan uçuyordum..bu hamileligimde boyle mutsuz ruhum yok gibi
Ay cevap geldiğini görünce mutlu oldum.. içim rahatladı cidden. Mevzu bebekle ilgili değil çokta hazır hissederek hamile kaldım ama sanki enerjim çekilmiş gibi sürekli yatmak istiyorum yatmak baş ağrısı yapıyor, midemde ayrı mevzu. Bariz mutsuz hissediyorum

Yaa çok ilginç, nasıl böyle hatalar yapabiliyorlar inanılmaz, hem bebeği görmemiş hem yanlış ilaç vermiş, muhakkak şikayet et. Hakkınsa hayırlısı olsun, belki devam eder bebeğin

Eveet bulanti klubune bende hosgeldim dun itibariyle aksam bulantilarim oluyo bas donmesiyle beraber. Tuhaf sabah olmaz mi bu bulantilar benim vucut ters anladi aksam bulaniyo

Merhaba. Aynı durumu ben de yaşıyorum. İlk hamileliğimde gündüz oluyordu şimdi ise akşamları. Bir çare bulabildiniz mi acaba?

Biz de seninle birlikte şoktayız. Allah herkesin karşısına iyi doktorlar çıkarsın. Bol bol dua edeceğim sana. Allahım bebeğinizi sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah

Kızlar akıntım oluyor beyaz ama bazen sadece su geliyor ıslanmış oluyor iç çamaşırım. Sanki kanama geldi gibi hissediyorum bir anda sıvı bir şeyi hissediyorum gelen ama su oluyor. Hiç kanama yaşamadım bu arada. Şaşırıyorum. 8. Haftanın içindeyiz bunu yaşayan var mı

Aynen ben de.oyle yatıyorum yaptıkça daha cok yatasim geliyo daha cok belim.agriyo daha cok canım sıkılıyor icim ruhum daraliyor bi an önce doğurmak istiyorum zaman geçip

Aynı durumunbemde yaşıyorum günlük ped takıyorum artık yarın komtrolüm var sorsammı bilemedim

Kızlar bende çok şişlik ve gaz problemi var daha şimdiden bu nasıl iş anlamadım midem taş gibi oluyo şişiyo karnım gazdan zaten şiş bazen nefes zor alıyorum şişlikten burnumda şişmiş biraz sabah uyanınca ellerim şiş bu neyin nesidir ya

Canim 8+1 im soylediklerinin aynisini yasiyorum. Benim de hic kanamam/lekelenmem olmadi sukur ama sut kesigi gibi beyaz bir akinti bazen de su mu idrar kacirmasi mi anlamadigim bir islaklik oluyor ic camasirimda.

Benim doktorum bu haftalarda odemin cok olabilecegini soyledi. Odem ve gaz sisiriyor. El, ayak ve yuzde anormal bi sislik farkederseniz yine de bir gostermekte fayda var ama bu bahsettigim ciddi sislikler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…