2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

kızlar bende iki gün önce yapmıştım negatıf ateş düşüşte oldugu için tekrar yapmadım galiba yine olmadı bu ay 4 tane kuzenimin hamile haberi aldım psikolojım cok bozuldu
hayırlısı olsun vardır bir hayır insan az bir etkileniyor tabi

Hayırlı olsun cnm
Batın be zamandı
Yumurtlama nın kaçıncı gunu
Belirtılerın?
Bilgi verırmsın
Saol Rabb'im razı olsun bat13 Şubat günüm geçmez 26gunde 1olurum şaşmaz. Ovu yapmadım uygulamada 1subat olarak gösteriyor. 31ocaktan 3subata kadar birliktelik olmadı 5subatta yanılmıyorsam 2damla pembe akıntı geldi ilk defa oldu

Hayırlı olsun cnm
Batın be zamandı
Yumurtlama nın kaçıncı gunu
Belirtılerın?
Bilgi verırmsın
Belirti olarak şöyle diyim ağzımın tadı son 1haftafir yoktu ama öyle abartı değil 10gune yakındır neye kime dokunsam elektrik çarpıyor bı iki defa koku hassasiyetin oldu sarı beyaz akıntım hep vardır benim göğüs ağrım şişlik v.s yok bnde geçen test yaptım geleceğimden parlaktı ha bide şu var ben karın guruldamasiyla regl olduğumu anlarim sonra migren tutar bu ay iki defa guruldama yaşadım iki defa da sulu akıntım oldu onunla birlikte lekelenme ilk defa yaşadım dediğim gibi günüm geçtiğinden beri de guruldamalar her dakika var

Gebelik var canım değer çok düşük

Ayrıca özür dilemelik bi durum yok canım olmaya bilirse normal bunlar tabikide atacaksın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…