2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

diğer degerlerin nasıl bilmiyorum ama amh gayet normal deger genelde sıfırlı degerlerde tüp derler gec kamamak için

İnsan heyecan yapiyor öncelikle şunu söylemek istiyorum Rabb'im isteyen herkese tez vakitte en hayırlısını nasip etsin içimde sizler için ettiğim duaları bı bilseniz Rabb'im kimsenin umudunu emeğini kucağını boş bırakma hayırlı Salih, Saliha evlatlar nasip et.

Günaydın kızlar hamilelik haberi alanları tebrik ederim Allah sağlıkla kucağınıza da almayı nasip etsin benim de bat 17 subat pazar ve pazartesiya 5- 4 gün önce 3 adet test yaptım birisi Predictör 3 ü de negatif regli bekliyorum her ay regli bekleyeyim diyorum ama hepimiz gibi dayanamayıp çok üzülüyorum hakkımızda hayırlısı

Hey maşaAllah. Seninki de yakındır İnşAllah
ah melisacım onlar ikinciyi üçüncüyü yapıyor tabiki hepsi çok iyi insanlar onlar adına cok seviniyorum ama işte düşünmüyorduk bi anda oldu falan diyorlar ben onca cabaya ragmen olmayınca üzülüyorum tabi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…