2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Hipertiroidi çıktı bende bu ay. Gebeliğe engel ve düşüğe sebep oluyormuş onun için thyromazol diye bir ilaç kullanıyorum değerimi normale çekmek için
Hiç canınızı sıkmayın ben de 10 senedir hipotiroit var ilaç kullanıyorum muhtemelen ömür boyu da kullancam , bana da öyle dendi sonra doktorum ilaç içtiğin kontrol altında olduğu sürece sıkıntı olmayacak korkma dedi

Belki hatırlarsınız kızlar daha önce yazmıştım yurtdışındayım testim pozitif doktor bulamıyoruz diye , tam 8 gün geçti bat üstünden bugün Farklı şehirde bi doktor bulduk gittik alttan ultrasonla baktı ve kese görünmüyor dedi daha küçük olduğu için olabilir Allah korusun dış gebelik istemeyiz dedi kan verdim idrar verdim ama bir sonraki randevu tam 1 ay sonra ben bir ay boyunca acaba dış gebelik mi diye kendimi yiyeceğim

Dis gebelikte okdr beklenmez zaten tehlikeli baska dr a gidin bnce

Aynen banada öyle söyledi kontrol altında olduğu sürece sıkıntı yok dedi. Yeni başladık tedaviye İnşAllah kısa sürede normale dönerde sağlıklı gebelik yaşayabilirim

Başka bir doktor daha bulup gitsen? Özel hastane fln

2 hafta sonra randevusuz pat diye gidelim diyorum çirkinleşmeden olmayacak gibi hoş bugün ramdevuluyduk 12 deki randevuya 2de girdik ama yine de ya rabbi şükür diyoruz
Yurt dışında neden bu kadar zor oluyorsa. Hep aynı şeyler söyleniyor çok can sıkıcı. Sen hangi ülkedesin canım?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…