2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Gecen ay kendi kendime bu ay ovulasyonla takip etcem nasıl olsa yumurtlamama bakayım eğer geç olursa bı dahaki ay denerim demiştim şimdi denicem galiba ya😊 eşim keçiboynuzu özü almıştı zaten, ona da bu kürü kullandirtcam erkeklerde de sperm için ise yariyormus 😊
Aynen erkeklerde de faydalıymis deneyelim bakalm Allah ne verdiyse artık 😊 herkese şifa olur inşallah

Benim bu günkü testim bundan öncekilere çok benziyor ondan bence yarın daha koyu olucak..valla riske gidicem..sanki 2 sene yumurtlama günü denedik ne oldu..
Doğru söylüyorsun döngünü en iyi sen bilirsin yarın daha koyu olursa iyi bir değerlendirme olur👍

Ovu yapan kızlar yorumlarınızı alayım..ben bu ay 3 2 3 2 olarak devam ediyorum..ovu testini de yapmak istemiyordum..ama bal polen kullandığım için mecbur yaptım..onu kullanan yumurtayı gördüğü an bırakmalı..Bu gün en sonuncu aşağda olan
Aa öyleymiş mi bnde kullaniyorm bal polen bırakmak mı gerekiyormus

Cnm senın testlerde aynı benimkilere bnzıyor
Hepsi pike yakın
Bu İnnovita mı boyle anlayamadım
Ben bu ay laboquik aldım
Lh dalgalanması var gbi
Bence innovita boyle kimde görsem hep aynı hepsi pik gibi geliyor bana laboquike alıştığım için onda baya baya silik cikiyor pik günü koyu oluyo ama inovita pik olduğunda t cok cok koyu oluyor gözlemlediğim kadarıyla bu

bebekheyecani bebekheyecani canım senin testin nasıl çıkmıştı fotosu var mı
Canım ben sildim fotoları galiba bakıcam yine de bi. Ama ben genel olarak hepimizin sıkıntısı için yazmıştım. Sahte test olmadığını söylemişlerdi bana. Hatta numune istedim ben. Fabrikadan test gönderdi bana. Onları da atayım bütün herkes görsün

Canım ben sildim fotoları galiba bakıcam yine de bi. Ama ben genel olarak hepimizin sıkıntısı için yazmıştım. Sahte test olmadığını söylemişlerdi bana. Hatta numune istedim ben. Fabrikadan test gönderdi bana. Onları da atayım bütün herkes görsün
İnşallah yanıltmıyodur ya iki tane yaptım arka arkaya ikisindede gördüm ama bilmiyorum 🤷‍♀️ kan sonucu çıksın belli olur artık hayırlısı

X