2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

İnşallah kuzum. Rabbim çabalarımızı boşa çıkarmasın stres iyi degil ama. Hayırlısı neyse hakkımızda onu yaşıyoruz zaten. İçini ferah tut Rabbim kabul olmayacak duayı ettirmez
Amin inşallah sonuç çıkınca yazacağım

Evet innovita çok silik çıkarmıyor ama pikide çok koyu gosterıyor
Doğru

Anldım canım ben bu ovu testini cok anlamadım koyuya yakın gibi ben bu ay hep gün aşırı gitmiştim o yüzden
Benim bu günkü testim bundan öncekilere çok benziyor ondan bence yarın daha koyu olucak..valla riske gidicem..sanki 2 sene yumurtlama günü denedik ne oldu..

Cnm 3. Testte pike çok yakın gibi
Son yaptıgında yakın

Bnce 3-2 devam et
Yada akıntı falan olursa gün aşırıya dön

anım sahte çizgiymiş. Cuma günü tekrar test yapıp deneyeceğim onda da çıkmazsa reglimi bekleyeceğim.
Hmm hadi yaa kusura kuzum ben geriden geliyorum bu ara giremedim buralara malum yaşananlardan etkileniyor insan. Üzülme her şeyde bir hayır var sağlık olsun geri kalan herşey yerini bulur inşallah kuzum. ❤

Değilse birleşip dava açalım firmaya. Çok saçma yoksa.
bebekheyecani konuşmuştu artimed yetkilisiyle. Bi sonuca varılmadı maalesef. Ama cans16 in kullandığı testlerin biriyle öğrendim hamileliğimi ben de. Bence bu kadar da değildir ya sahtelik. Testim aşağıda görselde artimeddi bu da

Eklentiler

• 0FB0ADF0-7F7A-4720-93C2-E843D01864A0.png
    352,2 KB · Görüntüleme: 58
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…