2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Belki yerleşti gerçekten ama sen henüz testlerde göremiyorsun sıkma canını moralini yüksek tut ki bebişte sana sıkı sıkı tutunsun İnşAllah

Kan değerlerine baktır reglinin üçüncü günü her şey normalse akışına bırak gitsin

Haftaya kadar agrimasin bisey olmasin. Doktorum burada degil cok siddetli degil ama korkuyorum ister istemez hersey Allahtan tabii

Buna da güvenemiyceksek neye güvencez o zaman ya her kafamıza estiğinde de kan testi verilmezki
ben geçen sene 3 gün üst üste predictor ile yaptım üçü de pozitifti ama hamile değildim.Kistim varmış meğerse acaba o mu yapmıştı bilemiyorum.Bu sefer de güvenemiyorum o yüzden

Ben bir ay kullanmıştım onu fayda etti mi hiç bir bilgim yok )) masajı da adet olayım diye yapmıştım bir ara gelmişti de adetim ne duyduysam yapmışım yani bir tek o sütü denemedim
Maydanoz süt olanı mi diyorsun o beni korkutuyor ya. İncir kuru varmış onu denemiş miydin ya benim stresten döngüm uzuyor hep sağ yumurtlik sola gore daha düzenli gibi geliyor bana bu ay da sağ yumurtalikta iyi değerlendirmem lazım kürler vs

Belki yerleşti gerçekten ama sen henüz testlerde göremiyorsun sıkma canını moralini yüksek tut ki bebişte sana sıkı sıkı tutunsun İnşAllah
Çok destekleyici ve moral yükseltici oldu yazdıkların. Teşekkür ederim Cuma gününü beklicem telrar test yapmak için. O güne kadar test yapmıcam.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…