2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

bizimki de hiç kutlamaz öyle sevgililer günü falan bende alıştım artık onun ne zaman içinden gelse gül alır süprız yapar o yuzden bende cok takılmıyorum

bizimki de hiç kutlamaz öyle sevgililer günü falan bende alıştım artık onun ne zaman içinden gelse gül alır süprız yapar o yuzden bende cok takılmıyorum
Bence öylesi daha güzel düşündüğü için almış oluyor, sevgililer gününde mecbur olduğu için almış gibi oluyor diğer türlüsü bence daha degerlii

Eklentiler

• Screenshot_20230214-100334_Femometer.jpg
    58,4 KB · Görüntüleme: 68
  • Screenshot_20230214-100325_Femometer.jpg
    59,6 KB · Görüntüleme: 75
Bence öylesi daha güzel düşündüğü için almış oluyor, sevgililer gününde mecbur olduğu için almış gibi oluyor diğer türlüsü bence daha degerlii
Benim eşim hiç almaz çiçeğe verilen para boşa der onun yerine ne istersen onu alayım der

hayır hayır sakın beyaz eşyalara güvenmeyin. Ahbap ta çalışan tanıdığımız var beyaz eşyalar tost gibi oluyor dedi depremde. Buzdolabını bilemem ne kadar korur,ama çamaşır makinası bulaşık makinası teneke sonuçta dedi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…