2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Tüm ilçe yıkıldı.
Biz yıkılmayan nadir binadan cikabildik çok şükür.
Çok çok üzgünüm.
İlcemde 350 bina yıkıldı.
Hala artcillar devam ediyor gece gündüz sürekli sallaniyor.
Hepimize çok geçmiş olsun canım, seni çok merak ettim gerçekten. Geldin mi Malatyata sen orada ailen marsta mı yakalandın bunlar kafamda dönüp durdu. İyi olmana sevindim. Rabbim bir daha hiç bir ülkeye ve hiçbir nesle böyle bir acı yaşatmasın

Ben salıya kadar bekliyecem canım erken olmasın diye yumurtlamayı takvimle takip ettiğim için bu ilk ay korunmayı bırakalı pek ümidim yok aslında

İnşallah vardır canım

Cumartesi tasincaktik, pazartesi deprem oldu.
Sizler nasılsınız?

umutlubiri1 canımmdikkat et kendine elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz yardım anlamında ama yaşayanların psikolojisine bişey yapamıyoruz eğer iğneden değilse Allahım verir kolaylığını kaç gün geçti üstünden

Oy kuzuuum kıyamam ona ya ben

Kuzum devamlı yumurtlama olmayabılır benım adet oldugum zamanalrda yum sonra kremsı ye dönüp adet zamanı sulu akıntıya donuyordu mesela bilemedim hava sartları va hersey etkılıyor
Ya usuttum ya da dediğin gibi adet dönemi yaklaşınca böyle oldu bende daha önce bu kadar çok olmadığı için acaba mi demiştim

Merhaba hanimlar adet dönemi yaklaştikça pskolojik belirtiler başliyor sanki ama dun vajinal ağrim oldu 1 saat kadar vajinaya baski hissettim ilk gebeligimde de olmustu sanki zonkluyor gibi degisik bir ağri aranizda yasayan oldu mu bu arada akintim normal.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…