2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Cok geçmiş olsun ne diyecegimizi bilemiyoruz Allah bir daha kimseye yaşatmasın

Haklısın canım, ne bileyim umutlanmak da istemiyorum. Negatif çıkarsa bu kadar akıntı nasıl oldu onu da çok merak ediyorum. İnşallah pozitif görebilirim

senı strese soacak bırsey yapma agrın var dıye dusunursen yap bıtane fıkır olusmus olur aklında koyuluguna gore , ama hıc yapmıcam dersende anlarım soz vermıssın sonucta :)
Regli olduğumda tüm kendime hep söz veriyorum taki regli bitine kadar ama bu ay daha rahatım diger aylara göre çünkü eşimi ikna ettim bayramdan sonraya dr gidicez diye onun rahatlığı var sanırım eşimde ilaçlarını bırakmış garibim hamilelige etkisi oluyor diye

Büyük gecmiş olsun tüm ülkeye
Ateş düştüğü yeri değil
Busefer hepimizi yaktı
Rabbim kolaylık versin

Kızlar berbat bir haftaydı. ALLAH DIREKT YASAYANLARIN YARDIMCISI OLSUN. Samsun da gruplar kurduk aynı şekilde iş yerinde başı çektim tırlar ayarladık. Para topladım alımlar yaptım bu hafta bu şekilde geçti Allah im sahiplerine sağ salim ulaştırmayı nasip etsin.

Utanıyorum başka birsey konuşmaya ama bugün bat günüm. Çamur gibi birsey geldi resmen. Başka da gelen giden yok. Ped taktim bekliyorum. Yarına kadın doğuma gün aldım 2. Günüm olur diye ama gelmedi ki birsey. Üzüntüden mi oldu anlamadım. Yarın gitsem Dr a bir işe yarar mı sizce 2. Günüm sayılmayacak başka birsey gelmedi çünkü

Rabbım emeklerının karsılıgını versın kuzum

Kizceler fikir rica ediyorum

İstersen iptal et randevunu nasılsa gelen gidende yokmuş
Hafta içi gelirse izin alamam ama. Bu hafta yardım kosturmalarindan dolayı işlerimi çok aksattim. Izin alamam haftaya. Bakıp klomen vb tedavi veremez mi başına gelen yok mu. Niye çamur geldi benden ki

Kızlar Ovülasyon testinde çift çizgi görür görmez ilişki olmalı mı yoksa 24 saat sonra mı ilişki olmalı ben pek anlayamadım da

Hafta içi gelirse izin alamam ama. Bu hafta yardım kosturmalarindan dolayı işlerimi çok aksattim. Izin alamam haftaya. Bakıp klomen vb tedavi veremez mi başına gelen yok mu. Niye çamur geldi benden ki
O zaman garanti olsun dersen git doktor karar verir olur mu daha sonrami gel der

Batımız aynı canım başka belirtin varmı
Göğüslerim şiş ama adet oncesi gibi ona tam belirti diyemiyorum. Belim de genel olarak agridigi için ona da belirti diyemedim. Sol kasığım batıyor bir de çok akıntı ama bugun akşam azaldı mesela yok gibi. En yoğun hissettiğim şey akıntım yani

Kızlar ben klomen kullanmıştım çarşamba günü 12-13mm yumurtalarm vardı doktorum cumartesi gel pazar çatlatırız muhtemelen dedi ama bugün su gibi şeffaf kokusuz akıntım oldu neden acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…