2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Canım ben de de ilk belirti akıntıydı ama öyle böyle değil yoğun bir akıntı şu an hala devam ediyor

Bence o uzayan akıntıyı takip et canım

Ülke durumları ıcın mı dıyorsun
O durumdan ötürü zaten moralim bozuk, yumurtlama akıntısı olsa bile değerlendirecek moralde değiliz akıntılar bı var bı yok giriş bı yumuşak bı sert o yüzden moralim bozuldu tam umutlaniyorum sonra akıntı kesiliyor negatifi görcem sanırım

Canım ben de de ilk belirti akıntıydı ama öyle böyle değil yoğun bir akıntı şu an hala devam ediyor
Bende de çok fazla akıntı var vajina hep ıslak hissediyorum ama bi kesiliyor yok gibi bı tekrar başlıyor o yüzden acaba yumurtlama mi diye moralim bozuldu

Kızlar benimde bugün gecikmenin 5. Günü ama testler negatif çok can sıkıcı bir durum şimdiye adetim bittiydi pazartesi kan vereceğim hiç umudum yok ama adete 3 kala ilişki olmuştu o tutmuş olabilir mi ki düzenli adete görenlerde tutmazmış genelde ama bilemedim

O zmaan sonomedi araştır canım bende yorumlarını okuyarak gönül rahatlığı ile gittim

ama cok ustunde durma onun sen bıraz akısına bırak , bu kontrolu anlayabılcek vasıtfa ınsanlar degılız mesela wc sonrası bakılmamalı dıyo ıdrar yapıldıktan sonra yada ne bıleyım gunde bı kez ve aynı saattw bakılması gerekıyor dıyo buna gore bıle degısır ebe degılız kı kuzum net oyledır yada aa kesın böyledir dıyelım

Selam kızlar biz Antepdeyiz deprem olduğu günden beri dışarıdayız çok kötüyüz bebek falan hiç bişeyi düşünecek halde değiliz depremde bayılmıştım ayıldığımda Allahım bu korkuyla benim çocuğum nasıl olacak diye ağlıyordum sadece Rabbim kimseye göstermesin böyle bir felaketi burda hamile arkadaşlarımız vardı lütfen bizlere dua edin saat başı hala sallanıyoruz çok kötüyüz

Kizlar bisey soracağım karnımın ici boyle kazılıyormuş gibi hissediyorum böyle hamilelik belirtisi yasayan var mi 8 9 gün var bata

Canim oyle deme benim hic akintim yoktu hamileymisim suanda bile azaldi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…