2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Kızlar bu gün benim regl günümde ama olmadım henüz sabah test yaptım hiç Bir şey çıkmadı pazartesiye kadar bekleyip kan verecem varmı yokmu cıkar. Acaba regl günü negatif görüp sonra hamile olduğunu öğrenen varmıdır

bende de öyle olmuştu adet sonrası yumurtlama olmuşdu ama tutmadı
Agrim ve akintim yanıltmıyorsa erken yumurtlama yaşıyorum yada yasiycam benim normal dongumde her zaman adetin 13 14 günlerinde olurdu ilk defa gecen ay 19 gün oldu bakalım belki döngum kısa olur bu ay hakkinizda hayırlısı olsun sizinde en kısa zamanda olur insallah

Canım nerede yaşıyorsun İstanbul'da isen sonemedi öneririm değilsen c kollu makineleri olan yeri tercih et bende senin gibi korka korka gittim inan ki muayneden farkı olmadı sıfır acı tuplerim acikti tabi inşallah seninde açıktır kapalı olsa da ne kadar sancı olabilir en fazla adet sancısı gibi diyorlar bende o da olmadı işlem sonrası oldu gün içinde oda bişey değil

Kadının biri regl gecikmesinin 17. gününde pozitif olduğunu öğrenmiş. Burada okumuştum, baya geç döllenme. Hatta kanda da çıkmış. Allahtan ümit kesilmez. Bekle bakalım.

İstanbulda yaşıyorum,görüntüleme merkezilerini aradım özellikle c kollu kullananları araştırdım ben de ,ağrısız acısız diye söylüyorlar, bir şekilde yaptıracağız mecbur, dediğin yeri de değerlendiririm teşekkür ederim

Bendede akıntı başladı ama o yumurtlama ağrısını sancısi cok oluyor o daha olması belki o gün sadece test yaparim eşimde söz verdim ama benimde bu ay reglim bi garip oldu zaten yani son 2 gun regli sayilirmiydim bilmiyorum cok ufak leke vardi sadece o lekeler bittikten sonra 2 gun gecti iste bakalım o ağrıları net hissedersem yapicam test gecen 19 gun gördüm gec yumurtlama yasadim

senı strese soacak bırsey yapma agrın var dıye dusunursen yap bıtane fıkır olusmus olur aklında koyuluguna gore , ama hıc yapmıcam dersende anlarım soz vermıssın sonucta :)

Kızlar benim önce kremsi akıntım vardı bayağı fazla. Sonra hep sulu kokusuz süt beyaz bir akıntım olmaya başladı. Yani hiç bu kadar akıntım olduğunu hatırlamıyorum. Vajina girişini çok ileri gitmeden kontrol ettiğimde yumuşakti. Bı kaç gün sonra akıntım çok olmadı ve tekrar kontrol ettiğimde hafif sertti. Sonra tekrar sulu akıntım başladı yine girişi kontrol ettim yumuşaktı. Tekrar bir umut geldi acaba mi diye. Bugün akıntım yine az peceteyle iyice silince çok az var ve giriş yine sert. Psikopat gibi sürekli kontrol ettim ama hijyene dikkat ederek yaptım bir de çok ileri gitmedim zaten. Acaba ben sürekli yumurtlamis olabilir miyim bu arada sat 5 Ocak ve aşırı geç bı şekilde 1 şubatta çatladı yumurtam.

aynen c kollu olanlarda cektirin bende bayağa bi araştırmıştm

Hsg için sonomed çok iyi canım Cevat hoca çok iyi ben anestezi teknikeriyim kendi hastanemde bile c kollu ile çekildim

yarın test yapsana :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…