2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

demekkı gec dollenme oldu canım , betan artmıs testten de gozuktugu uzere onemlı olan bu dusuk ogrenmıs olabılırsın bu sorun degıl , tebrik ederim :)

tebrık ederım canım :) Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin :)

yumurtlamayı ortalama tahmin ediyorum 2 3 aydr test takip etmiyorum ovu günleri evde misafir vardı bir panik oldm sonradanda amann ovu günleri denedikte noldu dedim koyverdim gitti :)) hayırlısı bakalm
aynen valla saldık artık içimizden de gelmiyor rabbim hayırlısını versin

Teşekkür ederim, dündü adet günüm. Normal adet gibi belirtilerim oldu açıkçası. Hatta kesin adet olacağım dedim. Ama sanırım gebelikte bel ağrısı daha önce başlıyor.
sağlıkla ilerlesin canım kan verdinmi bu arada ne kadardır deniyordunuz bu ay farklı bişey yaptınmı

Cnm istanbulda kime geldin
Hangi semttesin?

5 kurus olsa gene iyi kuzum benim mercimek kadarid
kız gozukmus sen ona sukret mercımek prınc neyse artık ben pzrtesı de gıtmeyecegım hastaneye muhtemelen cunku maas konusması olacakmıs burda olsam ıyı olur, D dra21 benım ıstedıgım doktor deprem bolgesınden olabılır belkıde o yuzden randevular ıptal edıldı bılmeden etmeden de dırek gıdıp elım bos donmeyım dedım sımdılık hangı doktor acarsa ona alacagım sanırım randevuyu

Yaa benim doktorumda 20 sine kadar yokmus oyle dedi. Sanirim oda gidecek

Kızlar ben halaa regl olmadım
9 gün geçti.
4 gündür tarlusal içiyorum
Millet benim üstüme 2. Adetıni olup ovulasyon dönemine girdi.
Ben halaa adet bekliyorum
Gerçi hrsey den okdar soğudum ki
Bebek konusunu bile bir kere daha düşünürken buluyorum kendimi
Her an deprem olucak gibi, olursa ne yaparız gibi düşünceler beynimden gitmiyor

Bu mubarek cuma günü, recep ayının yuzu suyu hürmetine ilahi yarabbi, tüm depremzedelere yardım eyle, enkaz altındakilere 'asr' süresi yüzü suyu hürmetine sabır eyle, er Rahman ismin hürmetine bizlere merhamet eyle

Merhabalar hanımlar. Bu sabah mide bulantısı ve yanmasıyla uyandım psikolojik değildir diye umut ediyorum ne zaman test yapayım sizce ? Adetime 9 gün var

Merhabalar hanımlar. Bu sabah mide bulantısı ve yanmasıyla uyandım psikolojik değildir diye umut ediyorum ne zaman test yapayım sizce ? Adetime 9 gün var
muhtemelen beta hormonu daha yenı salgılanmaya baslıyordur , varsa canım psıkolojık olabılır yada usutmus olabılırsın :) umarım bebıs vardır :)

Çok geçmiş olsun kuzum Allahım hepimizin yardımcısı olsun inşallah

Aaa evet olabilir onu hiç düşünmedik o değilde benim kahverengi kanamam oldu galiba çok az napsam bilemedim gözün aydın canım Devakus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…