2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Kızlar merhaba nasılsınız Ankara'da kaç gündür deprem dolasiyla çok moralim bozuk üzerine Ankara'da iki kere sallandı yardimda görev yapıyordum iki gündür çok yorgun geliyorum dün ovulasyon yapamadım yorgunluk tan önceki gün durduğu yerde koyulaşma olmus bugünde böyle ovulasyon mu var anlayamadım bakarmisiniz kızlar

Eklentiler

• IMG_20230209_232349.jpg
    88,8 KB · Görüntüleme: 56
Kızlar Ovitrelle 12. Gün negatif olup 14/16 günlerde pozitif görenler var mı acaba kasıklarım ağrıyor adet gibi göğüs ucları afedersiniz acıyo adet olcak gibi hiss var bu arada pko var bende

Bşraz kurumuş herhalde ama var gibi duruyor

Kızlar Ovitrelle 12. Gün negatif olup 14/16 günlerde pozitif görenler var mı acaba kasıklarım ağrıyor adet gibi göğüs ucları afedersiniz acıyo adet olcak gibi hiss var bu arada pko var bende
Ben 12.gün yaptım negatif göğüs ağrısından başka hiç bir belirtim yok o da zaten adet öncesi herzamanki belirtim yarın 15. gün olcak sabah bir daha deneyeceğim yüzde 90 emin olduğum negatifi görmek için))

Benimde. 12 gün negatifdi dün okadar üzgünüm ki bide ben yurtdışında olduğum için işlem Türkiye’deki gibi ilerlemiyor tüp bebek merkezi adetini bekle ona göre muayene eder kan alırız dedi bu yüzden test manyağı ettiler beni

Dediğin gibi göğüs uçların bariz ağrıyorsa inşallah bebektir bu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…