2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Burada herkes hergün deneyebiliyor ben bunu merak etmiştim hergün denemek şart mı diye. Çocuk için bazen mecbur hissediliyor. bence o kişiyle alakalı diye düşünüyorum bende sıkmıyorum yormuyorum tatlı tatlı değişiklikler yapıyorum şaşırtıyorum ama bunu süreklide yapamam ki. Onunda destek olması lazım bide zaten yumurtlama zamanları olduğunu anlıyor ben hissettirmesemde. Düşünsenize tedavi zamanı doktor çizelge veriyor o çizelgede saaat veriyor ilişki için ee o da zoraki oluyor yapan yapıyor ama bu stresi akışına bırakarak kaldırıcam sanırım yaşta 31 olunca akışına bırakmakta acaba bırakmasak mı gibi düşüncelere sokuyor

Bence yumurtlama günlerinin önemini bilmiyor olabilir. Bunu anlatıp enerji verici besinlerle desteklerseniz daha istekli olacaktır. Her gün bir avuç kabak çekirdeği fındık pekmez vs..

Canım spermle ereksıyon arasında çok bı baglantı yok.gayet saglıklı olabılır ayrıca verecegın takvıyenınde malesef cok baglantısı yok(kullandıgın vıtamınler veya yıyecekler spermler ıcın faydalı)hersey kafada yani.yorgunluk çok etkılı emın ol,bız evdeyken tatılken fln sureklı olur ama iş yogunlugu cok etkılıyor malesef.kafanı takma ıkı gunde bır az degıl merak etme.nacızane tavsıyem bunun ıcın tartısma sonra kafasında ıyıce zorlasır bebek ıcın ılıskı.zamanla hersey duzelır

Kızlar hsg cekildiği ay aşılama oluyor mu? Doktor beklemek istemezseniz diğer ay hsg çekinip aşılama başlarız dedi de merak ettim

Ay bu hala benim kafamı kurcalıyor. Yumurtlama öncesindeki akıntı ve yumurtanın çatlamasından sonraki ankıntı
Ben o yapıskan uzayan akıntıyı çarşamba saat 08.30 da gördüm öğlen 14:30 gibi test yaptığımda ovu testim pikti ertesi gün silikleşti testim akımtım hiç okadar uzamadı ama yinede vardı ertesi gün akıntı nerdeyse yok denilecek gibi azdı

Spermde sorun yoksaa piki görünce 3 gün değerlendirmek gerekiyor.seninde 1-2 güne pik olur gibi
Ya kızlar bir bakin lütfen saat 16:29 gibi bir daha yaptım ovu testi. En son iki saat önce kupayla yeşil çay içmiştim ona rağmen çok daha koyu çıktı şimdi bu pozitif mi demek acaba bilemiyorum anlayanlar yardımcı olursa sevinirim bir de dün gece olmuştu ilişki bugün olmalı mı acaba ? Bu arada bugün olsa bile anca gece 2-3 gibi olur ilişki oğluş geç uyuyor Papatyamaviss bebekheyecani

Eklentiler

• 376EE7BF-0556-4F46-8165-DE555E7B0898.jpeg
    31,6 KB · Görüntüleme: 34
  • FA608B99-7724-4E3E-BF61-A98AA94D866D.jpeg
    22,1 KB · Görüntüleme: 35
  • CE6640E3-1DB5-45D6-A2B0-6DA2D4915414.jpeg
    26,6 KB · Görüntüleme: 37
Yok aşkım pozitif değil. İkisinin aynı renk olması lazım. Ya da daha koyu

Bata 6 gün kaldı 9 gün kaladan beri hep çok silik çıkıyor normal mi ?
Ay sanki bi çizgi var, predictor erken gebelik testi varsa bir de onunla dener misin o zaman kesin anlarız 6 gün var ise. Ay inşallah vardır canım.

Bence çok yakın yumurtlama olmak üzere akşam bile olabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…