2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Benimde 2 gün pik oldu ilk pik günü değerlendirdik ama 2. pik günü değerlendiremedik 3. Çatlamayı değerlendirmek zorunda kaldık. eşim 2. Pikte gelemedi bu sorunu aşamıyoruz bi türlü. Kendini baskı altında hissediyor herhalde. Bakıyorum burada herkes hergünü değerlendirebiliyor bizde mutlaka bir gün boş oluyor. ( çocuk istemeden önce böyle bir problem yaşamıyorduk) gerçi arka arkaya da balayında deniyorduk o da ayrı. Bu durumu nasıl aşıcaz çok kafaya takıyorum

İnşallah gerçektir ve hamilesindir şubatı dopdolu geçirelim

Ayy maşaAllah bu ay ne güzel başlıyor İnşAllah doğrudur yarınki testle hepimizi sevindirirsin

şaka gercektenmı
Ben yaşadım bunu yani düşün batdan 3 gün önce 506 değerim 2 tane test yaptım erken tabi hemen iki tane çizgiyi gösterdi ama kaset o kadarda koyu diğildi..ama bak her keste farklı oluyormuş..bende bilemedim..ben mesela kaset beğenmiyorum

Ya neden öyle diyorsun sende değerlendirdin Ben kendimde hiçbir farklılık hissetmiyorum beklenti sıfır

Kızlar ovülasyon testi sipariş etmiştim ancak geldi.
Acaba yapsam mı bilemedim adetlerim çok düzensiz olduğu için yumurtlama ne zaman olur bilmiyorum .

Ne zaman yapılmalı test sabah akşam fark ediyor mu ?

Ya ben de gördüm Bu şubat ne kadar bereketli bir ay inşallah bu kısmetinden bizde yararlanırız

Ya malesef canım bızdede bazen oluyor bu dedıgın,kafanı takma hepımızde oluyor üst üste sureklı olunca.nedenıne gelınce kısıden kısıye degısır elbet ama genelde yorgunluk stres yaş bebek ıcın yapılıyormus düşüncesi yada fizyolojık olarak daha az testestoron sevıyesı kilo vs olabılır.yapacak bısey yok kafanı takma o yuzden.olacagı varsa tek seferdede oluyor emın ol

Kızlar merkeze inebildik aldım iki tane test şimdi yaptım birini bembeyaz negatif. Digerinide yarın sabah ilk idrarla yaparım bu ay da olmadı 10. Günüm olsa çıkardı

Eklentiler

• 972C0331-46AB-46C0-A19D-DCE5367394EC.jpeg
    74,5 KB · Görüntüleme: 66
Kızlar merkeze inebildik aldım iki tane test şimdi yaptım birini bembeyaz negatif. Digerinide yarın sabah ilk idrarla yaparım bu ay da olmadı 10. Günüm olsa çıkardı
oncelıkle ben bı golge goruyorum ama erken gunlerde gun ıcı cok yanıltabılıyor yarın sabah ılk ıdrarda bellı olur canım benım karartma hemen enseyı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…