2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Yok canım yazılar iç içe olunca karışmış ben o testleri belisim in sanmışım senden eminiz canım sen mis gibi yoluna devam inşallah Allah ın izniyle

Evet çok oluyor gerçekten gynoflor kullanıyorum ben aynı mı acaba
trıvag benimki bugün kullanmayacağım zaten çok az bir enfeksiyondu bu ayda boşşa gitmesin diye verdi doktor bugün değerlendireceğim. 1-2 gibi çatlar. acaba engel mi gebe kalmaya doktor hayır değil aksine destekler dedi ama bir ayı daha boşu boşuna çöpe atmak istemiyorum.

O zaman benim yumurtlama 27si oluyor dimi. Dediğin ateş artışı bugün olmuş ya kafam karıştı bugün mü çatladı 27sinde mi
Canım tam tıkırında tutturamz ki zaten program da ateş te . O günleri değerlendirdiysen yaslan arkana beklemece artık hatta ne olur ne olmaz bir ili deneme daha garantilemek adına

canım gecen ay bende bebetime de test yapmıştım silik çıkmıştı sonraki gün adet oldum onlarda kuruma cizgisi var genelde koyulaşmayı takip et yarına tekrarla

ıkı saaatlıkk bat cok oncesı ve bol ıdrarlı ve pembe sencede cok ıddalı degılmı bebısım sabah ılk ıdrarla yap yapacaksan bakalım ne olacakkk :))

Ay insallah arkadaşım seninde vardır yaptin mi bugun test tekrar
Yaptım ya yapmaz olaydım..çooook hafif çizgi var bilmiyorum testmi yalnış gösteriyor..yarın yine başka testle yaparım yine aynı gösterse kan vererim..

Eklentiler

• IMG20230131125322.jpg
    74,7 KB · Görüntüleme: 56
  • IMG20230131071302.jpg
    106 KB · Görüntüleme: 55
Yok canım yazılar iç içe olunca karışmış ben o testleri belisim in sanmışım senden eminiz canım sen mis gibi yoluna devam inşallah Allah ın izniyle
ahh askısıı ınsallah ınsallah su bat gunumude sag ssalım gecırsem sonrasında da koyu devam etsee rahatlayacagım hayırlısı ıle :) :) sımdı bıde bu testler hep farklı marklara oldugu ıcın hassaslıgıda farklıdır cok karslıastırma konusunda dogru olmaz bugun testlerım gelmıs 10 tane var artık aynı testle takıp ederım sonrasında yolumuz guzel seylere acılsın ınsallah :)):))

Yumurtlama zamanınsa ara ver canım bilemedim

1
amin canım amin inşallah tahmin bile edemeyeceğin kadar güzel sağlıklı ve kolay ilerler

Kaset için çok erken onu yapıyorum ama kuruma gösteriyor..değerler yüksek olmalı kasetin göstermesi için..ben ilk hamilelikde 506 değerle bile kaset çok koyu göstermedi bende
Aaa bende 30 da gösterdi gecen ay pembe şeklinde arkadasim 170 değerle hic idrar suya dikkat etmeden kopkoyu cizgi gördü bilmedim şimdi

Yaa ne güzel maşaAllah size bence uzunca bir süre söyleme nazardan çok korkuyorum ben.boşver yok zannetsinler Bebiş sağlıkla büyüsün İnşAllah

Yaa ne güzel maşaAllah size bence uzunca bir süre söyleme nazardan çok korkuyorum ben.boşver yok zannetsinler Bebiş sağlıkla büyüsün İnşAllah
Çok sağol kuzum benim Allah razı olsun, evet söylemiyorum iş yerinde bağımsız takılıyorum genelde Zaten en güzel dostluklar ya hiç tanımadığın ya da uzakta olan kişilerle kuruluyor...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…