2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Valla canım bu bence ortalama doğru olan yani genelleme . Ama ben önceden de konuşmuştuk ya iğneye rağmen iki yumurtan çatlamış ikisi duruyor hala git değerlendir demşlti bana doktor. Yani senşn de doktorun demiş ya bir haftaya kadar devam etmek bence daha mantıklı garantilemek açısından

Kızlar sabah artimed test yaptım belli belirsiz bi çizgi cikartti sonra neyse bekliyim bi kac gun dedim bugün annemle disaridaydil gelirken bir test alayim dedim başka marka bebe time aldim 2 saat idrar tuttum ama çay filan içmiştim dışarıda neyse böyle çıktı işte ya acaba benmi görmek istiyorum bu attığım bütün testler bebetime diğer gebeligimde 30 gi i değerde baya pembeyi o yüzden pek heveslenemedim belki de kendi çizgisidr yumurtlama testlerim 20 21 pik kaldi bu arada

Eklentiler

• 20230131_144202-01.jpeg
    179,8 KB · Görüntüleme: 71
  • 20230131_144202-03.jpeg
    222,9 KB · Görüntüleme: 70
  • Screenshot_20230131-145125_Gallery.jpg
    47,2 KB · Görüntüleme: 71
Arkadaşlar lütfen yardım bugün BHCG yaptım 102 çıktı adetime 3 gün var . Ne oluyor nasıl okuyor şimdi elim ayağım titriyor heyecandan
Niye titiriyor ki mutlu olmadın mı testin silik diye emin değildin hani dimi . Hamileliğine mi inanamıyorsun
Canımm sağlıkla devam etsin inşallah sakinleş ama

İşte dedilerdeee oncesınde cok yapınca bıkıyor ınsan be guzelımben yıne 4 gundur hıc degerlendıremedımyıne ve yıne,ikimizde bıkmısız bende dedım esıme amaan zorla olmasın bosver olmazsa bıdakı aya devam ederız dedımbu döngü bitti benım ıcın artık

Bir ovu da ben yaptım bugün sizce yakın mı kızlar?

Eklentiler

• B3F0D1A2-DF8D-42CA-8599-CCC7303BE634.jpeg
    23,9 KB · Görüntüleme: 70
  • 462635CE-2F92-4BA9-B054-443DB3B55476.jpeg
    20,9 KB · Görüntüleme: 49
  • 989853D7-9AEE-4237-A4B3-3F70DB3FAE6D.jpeg
    18,6 KB · Görüntüleme: 73
Adetin yeni mi bitti canım eğer öyleyse 3 gün yapacaksın yumurtlama başlamadan önce
biteli 2 gün oluyor da o iki gün fitil kullandım dün bunu denedim döngü uzun olmadıgı için heralde bu akşamda yapsam yeterli sende denemiştin galiba bu ay cok istikrarlı olmadı ama yinede nasip

Niye titiriyor ki mutlu olmadın mı testin silik diye emin değildin hani dimi . Hamileliğine mi inanamıyorsun
Canımm sağlıkla devam etsin inşallah sakinleş ama
Test giderek silikleştiğini için kimyasal gebelik sandım ve kendimi buna inandırdım daha fazla üzülmeyeyim diye . Bugün test yaptım bhcg çıkmış . Şoktayım mutluluktan . Normal mi ki adete 3 gün kala değer .

Ya sen nerdesiiin napıyorsun herhangi bir değişiklik vr mı
Kuzum burdayım cuma son degerlendırmeyı yaptım dahada yapmadım ben yaacok yoruldum valla canım sıfır hıc ıstemıyor.eksık degerlendırmıs oldum ama olacagı varsa olur hayırlısı olsunaz kaldı hadı bakalım benım kendımden umudum yokta sızlerden var

Bebeğim yarın ilk idrarla yap bakalım bir de ay inşallah ben de gördüm inşallah bebeğin seninle

Leviosaa burda duymuştum bende araştırabilirsin ama sizin sanırım yumurtlama oluyor gibi öncesinde yapman lazım inş gerek kalmaz ama olaki olmazsa bi daha ki ay yapabilirsin

Çok ama çok teşekkür ederim canım benim her şeyi anladım ateşin bile kitabını yazdım da şu ovu testi olayını tam çözemedim bu testi öğlen 12:07 gibi yaptım 15 dakika bekleyip sonuç okuyun yazıyor kağıtta öyle yaptım. Şimdi bir daha akşam yapmalıyım sanırım kaçta yapayım sence. Bir de sperm testi yaptırmıştık eşime sıkıntı çıkmadı. Pik olunca biz de mi üç gün üst üste yapsak acaba hep boşluk bırakarak yapıyorduk

Sabah test yapıp at bıtanem.bende gordum ama çok sılık oldugu ıcın fıkrımı yarın soylemek ıstıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…