2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

canım catlamısta olabılır olmayabılırde soylekı benım o yogun akıntı uzayandan ucgun sonra pık gordum ama en guzel en verımlı zamanlar bu zamanlara ozen goster derım

Benim uzayan akıntım geldiğinde ovulasyon testim pikti yani catlamamisti. Bildiğim kadarıyla yumurta akı gibi akıntı yumurta folikulden salinirken oluyor, sonrasında sulu bı akıntı olursa çatlamış oluyor

kızlar bir sorum olacak dün fitil kullandım ayrıca 1-2 gibi yumurtlama bekliyorum bugün kullanmak istemiyorum ama fitil aşırı derecede akıntı yaptı normal mi ilk defa fitil kullandım.

Yumurtalar belli olgunluğa ulaşımca şh hormonu salgılanmaya başlıyor bu hormon etkisi ile şeffaf akıntı oluyor yumurtlama akıntısı da diyebilirsin yani bir kaç gine yumurtan çatlayacak demek oluyor. Yumurta çatladıktan sonra akıntı opak hale geliyor. Akıntıdan böyle anlaşılıyor yani çatladıktan sonra da progesteron hormonu salgılanmaya başlıyor vücut ısısı 0,5 derece kadar farkla yükseliyor , ateşten de böyle anlaşılmış oluyor

alttakınde sankı sıvı alımına cok dıkkat etmemıssın gıbı cıkmıs pık e yakın aynı renk ııkısıde ama renkler sılık
Yok kız olur mu 3 saattir içmedim bir şey, damlatır damlatmaz çift çizgi çıktı, çıkar çıkmaz resmini attım, o yüzden o pembelik henüz dağılmamıştı. Yumurtam henüz çatlamamış di mi, dün de pik bugün de , bilemedim

bana bugün pik gibi geldi dün çok koyu değil sanki bugün daha koyu bence bugün ve yarını değerlendir sperm perhizi yapmıyorsanız.

dunku cok pık gıbı degıl ama bgunkı pık yumurtalama daha net henuz catlamamısdaha tam yenı oık olmus sen devam et 2 saatlık ıdrarla yap bence bıde bekledıkce de etkılenıyor zannımca

Ben de burda öğrendim bi çok şeyi sağolsun herkes çok ilgili
O etkilemiş olabilir
Evet yenisini vermek istiycem
10. gündekine fazla mı idrar gelmiş sanki ama pik gibi değerlendirmeye devam edin.
Bende testi yeni yapmış. O zaman öyle oluyor düzeliyor . Pik bugün gibi

Bunu hep bende merak etmısımdır bendede çok akıntı oluyor cunku 3 gun,aojra anıden kesılıyor,ben hep akıntı oldugunda degerlendırıyom kesıldıgınde hıc degerlendırmıyorım.umarım dogru yapıyoruzdur

Çok sağol kuzum aminn , evet aslaa düşünmezdim forumlarda ve doktor sitelerinde gezine gezine bilinçlendim ve umutlandım ama yine de en beklemediğim ay oldum Allahım bana sürprizini yaptı darısı siz isteyen herkese olsun tüm kalbimle istiyorum . Çevremdekiler çok kıskançlar hamile misin diyorlardı sürekli beni sıkıştırıyorlardı tuhaf bakışlara maruz kalıyordum. Ben de onlara söylemedim daha yolun çok başındayım umarım devamı sağlıkla gelir.. İlk müjdemi size verdim Allah gönlünüze göre verecek inşallah canımm.

Merhaba bizde bu sürece gidince ilk 5. Ayda gittik devlete o oyalayinca en son özele gittik.Tokattayız biz canım ama büyük şehirde doktor imkanı daha çoktur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…