2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

işte bunda kararsızız geçen ayda bayağa farklı yormlar oldu buhar akşamına ilişki yazıyor başka biryerde 3 gün buhar sonra ilişki diyor
Ama spermler için sıcsk ortam iyi değil diyorlardı bende bilmedim napsak ya bende bu kırmızı kartı görürsem denerdim

Ben olsam yerdim zaten 2 gün pik görmüşsün
Akşam degerlendirdikten sonra daha iyi olmaz mı ki en azından değerlendirmiş oluruz spermler ulaşacak da yumurtaya falan en son pazar günü değerlendirdik

Guvenilir erken gebelik testi istiyorum
Laboquick ultra erken gebelik testi almıştım. Negatifi gördüm ama ertesi gün kuruma cizgisi vardı predictorde net diye okumuştum kuruma cizgisi olmayan bir test diye

Pazar bırakınca (sonu içerdim ) cuma başlardı hiç şaşmazdı canım 5 yıl boyunca :)

Akşam degerlendirdikten sonra daha iyi olmaz mı ki en azından değerlendirmiş oluruz spermler ulaşacak da yumurtaya falan en son pazar günü değerlendirdik
Yedikten sonra hemen çatlamayabilir sen bu aksam değerlendir ne zaman yiyeceğin o kadar farketmez benxe
benim mantığımcada öyle yumurtlamaya kadar yapılmalı buhar sonra yumrtlama zamanı yapılmamalı çünkü spermlere zararı olabilir inşallah gerek kalmaz :)
kısmet canım inşallah

fnd_50 benim ateşe başkana.
20. Gün. Bu ay soğan kürü yaptım yumurtlama ya olmayacak, ya gecikecek. Regle de 7 gün kaldı.
Yumurtlamadan regle 7 gün kaldı diyemeyiz canım yumurtlaman geciktikçe maalesef adet de gecikecek . Ya o soğan kürü herkese iyi gelmiyor diye biliyorum ben de ilk gebeliğimde denemedim halt kalmadığı için ordan biliyorum benim de ateş düşük çıktı bak dünkü ateş doğru değilmiş anlamış oldum

Yumurta aki gibi uzayan akıntı yumurtlama anlamina mi geliyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…