2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Bunu bende kabul etmiyorum
Yaşıyor olabilir ama yaşlanır dolleyecek kadar genç dinamik olmaz bence
Yarım sabah birliktelik yaşayın olmadı canim.

Bunu bende kabul etmiyorum
Yaşıyor olabilir ama yaşlanır dolleyecek kadar genç dinamik olmaz bence
Yarım sabah birliktelik yaşayın olmadı canim.
Aslında bu sabah pik olmasaydı sabah değerlendiririz diyordum ama sabah pik gorunce akşam iş güç bitince değerlendiririz yarına da sabah falan çatlarsa en azından içeride sperm olur yolu uzun zaten

Ben bu ay yumurtlamayı geçirdim şimdi yapmam doğru olmaz herhalde dimi canım peki bunu yaparken ilişki oluyormu

Ben bu ay yumurtlamayı geçirdim şimdi yapmam doğru olmaz herhalde dimi canım peki bunu yaparken ilişki oluyormu
Regl bittiken ten sonra ve yumurtlamadan önce 3 gün yapın deniliyor. ancak kimisi erken yumurtluyor o yüzden sanırım hangi günler yapacağın sana kalıyor. Bu işlemi yaptıktan sonra da ilişki öneriliyor.

Kızlar ateş tablosundaki bu luteal çizgi nedir line yazan dün 36.5 di bugün 36.6 olmus hergün seğişiyormu bu

Eklentiler

• 82A6AF74-5BDC-451F-957C-BBD30090EF65.png
    143,2 KB · Görüntüleme: 76
Regl bittiken ten sonra ve yumurtlamadan önce 3 gün yapın deniliyor. ancak kimisi erken yumurtluyor o yüzden sanırım hangi günler yapacağın sana kalıyor. Bu işlemi yaptıktan sonra da ilişki öneriliyor.
Peki buhar yapıp Bittikten sonra mı ilişki yoksa aynı akşam mı ilişki olacak onu tam anlamadım

Üsteki test dün akşam yapıldı, üstüne su damlattım
Altda ki test bu sabah 7.30da yapıldı üstünden zaman geçti böyle çıktı üstüne su damlattım gitmedi
Ayrı olan sabah 5 dk dolmadan çekildi.
Sanırım sonucum negatif, 3 günüm kaldı

Eklentiler

• Screenshot_20230131_115928_com.android.gallery3d.jpg
    34,8 KB · Görüntüleme: 71
  • Screenshot_20230131_120428_com.android.gallery3d.jpg
    42 KB · Görüntüleme: 72
hapı kullanırken adet olunmuyormu kuzum bilmediğimden soruyorum
Bende ilk kez kullandım benim adet 13 gün sürdü 13. gün doktora adetim kesilmiyor diye gittim o gün başlattı buna hap 22 günlüktü bitene kadarda adet görmedim kanamamıda 14. gün kesti ilaçta pazar günü bitti şimdi adet bekliyorum ama henüz gelen birşey yok.

Peki buhar yapıp Bittikten sonra mı ilişki yoksa aynı akşam mı ilişki olacak onu tam anlamadım
işte bunda kararsızız geçen ayda bayağa farklı yormlar oldu buhar akşamına ilişki yazıyor başka biryerde 3 gün buhar sonra ilişki diyor

Canım bir kaç güne çatlamaya başlar böyle yumurta akı gibi uzayan akıntın olur gün aşırı bir hafta ilişki olsun eğer imkanın varsa cuma günü tekrar kontrole git catlamadiysa çatlatma iğnesi iste kist olabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…