2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

canım 10 gün oldumu bi test yap ilk önce ay nazaramı gelsin yoksa

Dalinle de gözlerini yıkarsan temizlenir iyi gelir canım Kardeşimin gözünde de iltihap olmuştu çocukken dalinle yıkayınca geçti damla fln vermedi doktoru

bi kere o kimyasalı yaşadın o yüzden oluyor bu durum canım kendini rahat bırak istersen hiç test te yapma bata kadar böyle testler seni daha cok etkiliyor gibi yine sen bilirsin tabi
suanda testım yok evette haklıda olabılrsın ama duramıyorum. okadar ılac okadar oksuruk aklıma gelıyoe ya tutunamıyorsa hersey bellı olacak ıkı ucgune ne dıyım

Yumurtlamamda hiç bir zaman böyle bişey olmamıştı. Yumurtlamada çok mu gelir dün benden çok gelmişti. Karnımda az az ağrılar var bide
yanı 12 subat bat ıse o zamanlara ort yumurt denk gelıyor canım benım yerleşme ıcın erken bı tarıh gıbı

hayatım ben ekımde de bır kımyasal yasadıgım ıcın bu kadar endısem bat gunune kadar koyulastı sonra dırek sılıkleşmeye başladı oyuzden boyle dunkune gore sılık gorunce elımde degıl
Seni çok iyi anlıyorum bende hamile kalırsam doğum yapıp kucağıma alana kadar atamıycam bu korkuyu içimden biliyorum ama yapacak bir şey yok maalesef sabredip tevekkül etmekten başka. Rabbime emanet et bebeğini. Ben predictora güveniyorum sonuçta doğruluğu en yüksek olan test

Ya kızlar dün akşam niyeyse bı test yapmak istedim. Lh testi ile birlikte gebelik testi de yaptım ilk 10 dk falan göremedim. Lh testim de bı garipti zaten ikisi de silik gibiydi. Gebelikte göremeyince attım. Sabah lh testine baktım koyulasmis dağılmış bı tuhaf olmuş. Gebelik testine bı bakayım ne olmus dedim çizgi var belli belirsiz. Yıkadım geçmedi de ama güvenemiyorum da erken daha sanırım. Gorebilen var mı?Kuruma mıdır bu?

Eklentiler

• IMG_20230130_095239.jpg
    27 KB · Görüntüleme: 70
Günaydın kuzum ya bizim yumoş gitmiştir artık vallahi ben bıraktım canım ne zaman isterse artık yumurtlayalı 5 gün oldu
aynen gıden gıttıde gıtmesınden sonra bı hafta daha devam edın dedı ya benım dr,sanırım ıkıncı bı yumurta fln gelırse dıye,ondan ben pazarıda degerlendırım demıstım ama butun haftanın yorgunlugu cıktı uyuya kalmısım erkenden ayy bu hafta zor gecer hemen gecsede hafta sonu test yapsak ayoool :)

Testi şarıl şurul yikadim

Eklentiler

• IMG_20230130_095810.jpg
    43,9 KB · Görüntüleme: 69
Ortadaki çizgi değilde daha solda bir gölge görüyorum olması gereken yerde. Bence bu çok beklediği için doğru sonuç vermeyebilir bir kaç gün sonra tekrar yap İnşAllah vardır

Bir kere bende gölge görüp su damlatmıştım daha çok belirginleşmişti ama regl oldum ne kadar doğru bu yöntem bilmiyorum İnşAllah doğru sonuç veriyordur
Laboquick ultra erken almıştım bı dahakine onu deniyim ben de açıkçası inanmıyorum şu an

Kekik suyu yapıp pamukla silin gözlerinizi, bekletebilirsinde aynı çayın olayı gibi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…