2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Aynen çok silik kuzum.Senin için olsun kuzum bu grupta olan bütün kızlarımız için
stres yapmayın canlar güzelce ilerlicek ve aynı marka testlerden takip edin ki farkı görebilesiniz ilk hamişlerimiz

Soldakı ıkı gun var arasında sagdakı koyu olan dun altındakı bu sabah
Ama soldakilerle kıyaslama. Onlar erken gebelik testleri. Olmadı bugün yeni predictor al bir tane onu dene onunla kıyaslayalım. Ya da yarın ilk idrarınla yap. İçini ferah tut bence bebişin senile.

Ekliyorum canım uğurlu gelsin

Ama soldakilerle kıyaslama. Onlar erken gebelik testleri. Olmadı bugün yeni predictor al bir tane onu dene onunla kıyaslayalım. Ya da yarın ilk idrarınla yap. İçini ferah tut bence bebişin senile.
yok soldakıyle sagdakını kıyas yapmıyorum zaten aynı grup testler degıl, ıkı kaset test arasında karsılastırma yapıyorum

Dün erken uyumusum forumda aksam oyle gezerken bı konuya denk geldım ılıskı sıklıgı ne olmalı evlılıkte dıyeallahım ınanamazsınız ,kızlar kavga edıyor bırı hergun yapıyorum hergun yapmayan ölmüştürbırı dıyor bız gunde 5 kere yapıyoruz en cok bızımkıya mıllet kafayı sıyırmıs ne kadar cahıl cahıl tıpler var allahm,haa bıde sey demıs bırı bızım cınsellıgımızı çekemeyen yorum yapar şimdi ne bu boyle dıye demıs.o ben oluyorum heralde canımm grubum canım kızlar Allah bu kadar kalbıme gore arkadaslar verır hıc ayrılmayalım hamiş olursaktabenim zaten tek baktıgım ve yazdıgım burası

kızlar günyadın hepinize dünkü yocukuktan sonra anca kendime gelebildim. Nasıl eczaneye gidip tet alacam diye düşünürken bilim bakalım ne oldu. Bir gözüm şişti
Çapaklanıyor açamıyorum görümcem saglık ocagına gidip ilaç yazdıralım diyor. Napcan bilmiyirorum ya başıma gelene bakın internetten baktım hamile iken damla kullanmayın yazıyor sizce yazdırsam bi zararı olur mu

ınsallah asırı modum düştü varya oyle bı kapıldım kı endıseye suan
Kuzum bak senın yapın boyle ben senı 3 ayda ıyı tanıdımsakin ol.endıselenme derın nefes al baska seylere odaklan predıctorda barız koyulasma var.koyu olan yenı yaptıgın demı predıctorda?tamam eger oyleyse hıc sorun yok masallah bebegın senınle

Aa bebegım gecmıs olsun,bence doktora sor bıtanem,dekı ben korunmuyorum ilaçta kullandm hatta bu ay ama suanda sonucu cıkmadı daha,bısey olurmu zararsız bır damla varmı neler yapayım de.gorumcen gırmesın ıcerıye,zaten drlar tek kısı alıyorlar.o oturur sen gırersın

evet ussttekı cumartesı bugun yaptıgım alttakı canım , kasetı yapmıcaktım bıtane kaldı dıye yarın yaparım dedım sonra dur dedım yapayım dunle karsılastırayım yapmaz olaydım kendımı yer dururum artık

Sağlık ocağına git ama içeriye akraban falan girmesin. Anlat durumu hamilelik şüphem var de.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…