2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Otekısı dun ılk yaptıgımda da rengı koyuydu ama kuruyunca belırginleşmiş evet de işte cok modum dustu erken gebelıkte evet ıkı gunde barız rengı degısmıs ama , kasetlerde beklıcez yapcak bısey yok napalım
Evet sabırla beklicez stres yapma kendine güzel sonuçlanacak amin🤲
o kadar haklısın kiii 😍😍

Canim artık 40 yaşi eskinin 30 yaşı olarak yorumlayabiliriz, kendim de 37 yaşındayım diye söylemiyorum :KK70:

Bilimsel veriler var elimde :kahve:

30 sene önce ortalama yaşam süresi 67 iken günümüzde sağlık koşullarının iyilesmesiyle 87 ye yükseldi.

Hatta 25 beden yaşımız kız :KK19:
Bu kesinlikle çok doğru. Zaten bununla ilgili dünya sağlık örgütü de bir açıklama yaptı diye aklımda kalmış. Eskiden 30 yaş orta yaş olarak düşünülüyormuş şimdi ise 60 yaş orta yaşa girme yaşı olmuş. 80 sonrası yaşlılıktı yanlış aklımda kalmadıysa. Çok mantıklı, ben bunu benimsedim :KK70: Mesela 34 yaşım ancak aslaaaaaa öyle hissetmiyorum. Hissiyat olarak içimde küçük kız çocuğu saklıyorum resmen :KK70:

Haha aynen canım 😂😂 doktorun biri de dalga geçmişti öyle fit olabilir göstermeyebilirsiniz ama biyoloji yalan söylemez gibi bişey demişti :KK70: buna da şükür diyelim napalım zaten yaşımla derdim yokta çocuğa göre düşümdüğümde üzülüyorum yine de şimdi gebe kalsam ki belli değil çocuk 10 yaşına geldiğinde ben olcam 50 😏 Annemle aramızda 19 yaş var ve çok güzeldi her zaman ben onu yaşamayamayacağım torun görmem mucize ötesi zaten.hayırlısı diyek ne diyelim 😂😂
Valla Hande Ataizi nin de çocuğuyla arası aynı bu örnek gibi ama taşşşşş gibi kadın. Mesela Seda Sayan bacım kendini baştan yarattı benden genç oldu resmen :KK70:

Azıcık oradan şuradan bakımlarımızı yaparsak, sağlıklı beslenir ve egzersizimizi ihmal etmezsek bence genç kalmaya devam :KK45:

Mesela ben estetiğe karşı değilim, param olursa kesin yaptırırım. Egzersiz zaten su içmek gibi hayatımızda olmak zorunda, ağır spora gerek yok her gün yürüyüş yapılsa bile kafi.

Canımcım sağdaki testinde bariz kurumadan kaynaklı o kadar net çıkmış zaten testin rengi bile sarı olmuş çok beklediği için zaten soldaki olanda gözünlede gördüğün gibi koyulaşma var korkacağın hiç bişey yok ortada
Soldakı ıkı gun var arasında sagdakı koyu olan dun altındakı bu sabah

Kızlar biraz vakit geçirelim mi, test yapan da yok. Mesela sizleri tanımak isterim. Geçen grupta ufak bir tane yapmıştık ama bu gruba katılan yeni arkadaşlar da var. Mesela yaş, şehir, meslek ve ne kadar zamandır hamilelik deniyorsunuz.

Benim yaş 34, izmir, meslek veri tabanı analistiyim evden çalışıyorum. Asıl iş yerim İstanbul'da bu sebeple ara ara gidip geliyorum sadece. Ocak ayında ilk denememizi yaptık ancak yumurtlamamışım, nasipse bu ay 2. denememiz olacak, inşallah bu ay yumurtlayabilirim. Ovulasyon ve ateş ile takip etmeye çalışıyorum :KK25: Yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim :dondurma:
Merhaba kızlar bende burada yeniyim amma az çok tanıyorum sizleri okuyorum hep.
Ben 28 yaşındayım Azeriyim bazen yazarken yanlış yazıyorum kusura bakmayın. 1yıl 3aydır evliyim. Ağustosa kadar bebek istemiyoduk korunduk. Sonra bebek planladik birden eylülde hamile kaldım kese iyiydi amma 8haftada bebeğin kalbi atmadı progestronum çok azdı. Kurtaj oldum. Kürtajdan sonra regl kalmak falan filan hala hamile kalamadım. Bu siteden öğrendim test yapmayı yumirta takip etmeği falan. Dünden beride bir lekelenme kaanama gibi bişey oldu ne oldugunj bilmiyorum bugun az geldi 3-4 damla. Bat 12şubat amma ne olabilir hala çözmüş değilim

Glifor şeker ilacı değil mi canım annemden hatırladığım kadarıyla estrofem östrojen diye biliyorum
İnsülin direnci olaranlara veriliyor sanırım şeker ilacı. Yumurtlaık kistleri ve insülin direncinin birbirini tetiklediği tespit edilmiş. Kist problemi olan kişilerin beslenme düzenini mutlaka değiştirmesi egrekiyor bu sebeple. Kaç doktora gittim hepsi aynı şeyi söyledi. Şekeri bırak, karbonhidratı azalt.

Bide kızlar kiloluyum diyenler oldu. Allah verince oluyor. Benim bir arkadaşım vardı çol kiloluydu hatta midesinj kestirfi. Doğru düzgün regl olamiyodu 2-aydan bir falan evlendi 3aydan sonra hamile kaldi ve hiç takip etmeden kalmişdi reglin 2ci ayinda falan hatta doktoa gitmeyi düşünüyordu ki bebek için planlasınlar. Yani olunca böylede oluyor hala onun nasil hamile kaldigini bilemiyofum yumurtlama falan hangi gun olmuş kalmış anlamış değilim sağlıkla alsın kucağına

Canımcım sağdaki testinde bariz kurumadan kaynaklı o kadar net çıkmış zaten testin rengi bile sarı olmuş çok beklediği için zaten soldaki olanda gözünlede gördüğün gibi koyulaşma var korkacağın hiç bişey yok ortada

canım kasette zaten gec koyulaşır moralini bozma erken gebelikte baya koyulaşmış aynı test kasetlerdede aynı test üzerinden yap
o kaset ılk yaptıgımda da koyuydu ama yıne ondan oyle kıyasladım ama yapcak bısey yok beklemekten baska , erken gebelıkler koyulaşmış evet.Testim kalmadı zaten yarın ıcın en azından kargoda soyledıklerım beklıyorum nasıp kısmet Rabbım herşeyi en iyi bilen odur

Ben 28 yaşındayım Azeriyim bazen yazarken yanlış yazıyorum kusura bakmayın. 1yıl 3aydır evliyim. Ağustosa kadar bebek istemiyoduk korunduk. Sonra bebek planladik birden eylülde hamile kaldım kese iyiydi amma 8haftada bebeğin kalbi atmadı progestronum çok azdı. Kurtaj oldum. Kürtajdan sonra regl kalmak falan filan hala hamile kalamadım. Bu siteden öğrendim test yapmayı yumirta takip etmeği falan. Dünden beride bir lekelenme kaanama gibi bişey oldu ne oldugunj bilmiyorum bugun az geldi 3-4 damla. Bat 12şubat amma ne olabilir hala çözmüş değilim
Canım inşallah yerleşme kanamasıdır. Bebeğin umarım tutunmaya çalışıyordur. :dua:

Aramıza hoşgeldin, yaşadığın kaybın için de çok üzgünüm. En kısa zamanda bebeğini kucağına alman dileğiyle. Ben Şubat ayı için totem yapmıştım Ocak ayından. ŞUBAT AYI HERKES HAMİLE İNŞALLAH:dua::KK200:

yumurtlama kanaması olması buyuk ıhtımal gıbı geldı bana

X