2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Bende takip edicem .bu ay olmasa alayım bende

Canim bu mfk ürünleri için iletişimi kimle nerde kurdun ? Bende alsam diyorum. Aşılama felan öncesi bir deneyeyim.
Ben canım kendilerine yazdım..ama sonradan hiç yazmadan biliyordum ne alsam daha iyi..o kadar doktorun canlılarını izledimki artık biliyordum neyi kullanmak lazım.Mesela şimdi ilaçlara günde 2 defa diyor kullanın ama eskiden günde 1 defa diyordu..ve ben öyle hamile kalmiştım..bilmiyorum para içinmi diyor iki defa kullanın

Bende folik asitle bu markanın arı sutunu kullandık.canim. ama hamilelik kısmet olmadı.

Tekirdağ neresi canım

Bence hamilelikten önce dislerinle ilgili her sorunu gider canım çünkü bebek kalsiyumu almaya başlayınca belki dişlerin daha çok zarar görür senin sağlığın da önemli :)

Ya tabiki ticari herşey.

Ya canım ben sana durumumuzu anlatayim sen hangi ürün tavsiyesi ver.

Ben 27-28 günde bir düzenli adet olurum. Ama yumurtlamayı 17-19. Günde görüyorum. Yani yumurtlama üstünden 9-11 gün geçince adet oluyorum. Adetim hep kahverengi lekelenmeyle başlar 3-4 gün, sonra kırmızıya döner 8-9 gün sürer. Hormon testlerim normal değerlerde.

Eşimin testleri de normal değerde çıktı.

Kısacası canım sende benim gibi sebebsiz..benim eşimdede sorun yok o benimle birlikte kullandı takviyeleri.
Panacea bir tek bu ilaç günde 2 defa ikiniz kullanıcaksınız
Bee ikiniz için
Fodega ikiniz için
Advictor senin için
Adendo senin için yumurtlamayı gördükten sonra kullanıyorsun tutunması için
Athena yumurta kalitesi için
Azoperm eşin için
Minera alada bilirsin almayada bilirsin ben hala alıyorum magnezium var ikimizde kullanıyoruz

Aa benmde öyle adetim 10. 13 günleri yumurtlama görüyorm yumurtlamadan 9 10 gün sonra lekelnme oluyor 4 5 gün sonra normal regli oda 5 6 gün sürüyor benmde eşimde testleri normal benm sadece amh biraz düşük 0.83 doktor gebeliğe engel değil dedi

Bu paket mi canim.

Eklentiler

• Screenshot_2023-01-29-22-32-01-119_com.android.chrome.jpg
    60 KB · Görüntüleme: 31
Benim amh bakılmadi canim.
İlcede yaşıyorum buradaki hastane bakmiyirmus.
Diğer hormonlarım normal çıkınca amh baktirmaya gerek oluyor mu ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…