2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Al benden de o kadar
Ben sınırlendıgımde femometerı bıle silmiştim 3 aylık kayıt sılınmıso yuzden takıbıde bıraktımgerı gelmıyor.o guzeldı soyluyodu belırtılerı fln ama oda yok artık.belırtın olursa yazarsnayy hıc degerlendıresım yok bugunu yaa.son kez bu enerjıyı bulurum ıns ılerleyen saatlerde

Hadii şenlendırın batı yaklasan bebısleerbiraz bebiş haberı alalımda aksamımız şenlensin
Ben hafta içi salı yada çarşamba çarşıya gidebılırsem alıcam test

Hiç yokmuş gibi takılıyorum, birazda zaman geçsin istıyorum, erken öğrenmek istemıyorum

Olursada büyük sürpriz olur zaten

Hadı ınsallahhh canımm bol bol çift çizgi görelim

ağrısız sızısız hallolur canım inşallah.gebelik ilerleyince olsa işlem de yapılmazdı gebelikte daha da artıyormuş ağrılar vardır bunda da bir hayır

Benım cok belırtım varrr oo say say bıtmez

Bence korkmayın hamilelik döneminde daha zor olur hatta çocuk doğunca bence daha da zor olur ağrısı da artınca gerçekten çok ağrır onun yerine 1-2 gün ağrı çekin ameliyat sonrası daha sonra rahat edin. Ayrıca her yirmilik ameliyatı zannedildiği kadar zor olmuyor bazen sadece adı ameliyat oluyor

Saol canım benım.baktm ıltıhap olmus yarın bı gorunecegım doktora

Tabıkıde var kuzum karısık bu ayda tedavı olarak asılama yapanımız var harıcınde ılac ve yumurta takıbı yapan var drla
Ay inşallah güzel haberler duyarız ben hiç tedavi gormutorum 1 buçuk ay önce de kimyasal geçirdim bakalım bu ayda beklicem Şubat'ta da olmazsa mfk eş paketi düşünüyorum oda olmazsa en son tedaviye başlarım

Saol canım benım.baktm ıltıhap olmus yarın bı gorunecegım doktora
Reglı basında benımde bı hafta dısım agrıdı daha knce 20 lik için cerrahı ıslem geçirdim, neyse doktor dedı üst cıkmıs bu surecte ama alt cıkamayacak gıbı dedı ant bıtsın fılm cekıp bakalım ama gömülü duruyor dedı ant bıtırdım ve gıtmedım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…